Супутні товари для манікюру і педикюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
79.00 грн.
 
116.00 грн.
 
96.60 грн.
 
270.30 грн.
 
281.90 грн.
 
15.00 грн.
 
455.60 грн.
 
604.90 грн.
 
87.90 грн.
 
41.60 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
940.00 грн.
 
158.00 грн.
 
87.90 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
30.00 грн.
 
25.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
340.00 грн. 170.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Супутні товари для манікюру і педикюру

Інтернет-магазин Nailmag формує свій асортимент так, щоб кожен майстер зміг придбати не тільки інструменти, але і різноманітні витратні матеріали для манікюру і педикюру. Адже без них важко уявити роботу, відповідну стандартам якості і безпеки.

У цьому розділі ви зможете купити супутній і витратний матеріал для салону краси, не сумніваючись в його якості. У кожному розділі ви знайдете широкий асортимент витратних матеріалів, а ціни на них не здадуться  для вас завищеними.

Витратні матеріали для манікюру і педикюру

Пропонуючи витратні матеріали для салонів краси оптом, ми дбаємо про якість продукції, тому обираємо тільки солідні бренди. Blossom, Mercator Medical, PremiumPlus і Ruier - товари цих виробників використовуються у всьому світі, і не тільки в косметологічної індустрії.

У каталозі ви знайдете:

 • Одноразові рукавички. Робити манікюр в рукавичках - вимога, яку обов'язково виконувати кожному професіоналу. Це захист від інфекцій, як для клієнта, так і для майстра. Але одноразові рукавички для манікюру повинні бути досить комфортними, адже працювати в них доводиться довго. Пред'являються високі вимоги і до міцності, еластичності, гіпоалергенності. Тому в каталозі ви зможете купити нітрилові рукавички для манікюру - на сьогоднішній день вони по праву вважаються кращими. Також у нас ви знайдете одноразові рукавички для манікюру з латексу - класику, яка ще довго буде актуальною і затребуваною.
 • Маски. У цей розділ поміщені одноразові манікюрні маски і респіратори. Маска-респіратор - необхідний аксесуар при роботі з штучними нігтями, гель-лаками тощо. А маска захисна медична - ефективний бар'єр проти хвороботворних мікроорганізмів.
 • Одноразові шапочки. Легкі, естетичні, зручні, одноразові шапочки для волосся надійно захистять волосся від попадання на них пилу або рідин під час процедури.
 • Щитки і окуляри захисні прозорі. Допоможуть запобігти потраплянню пилу і крапель рідин в очі, але не ускладнять огляд.
 • Аплікатори (мікробрашики). З їх допомогою точно наносяться препарати і матеріали на ніготь, шкіру, знімаються надлишки рідин і гелів. Універсальні і зручні аплікатори мікробраш є у кожного майстра.

Допоміжні матеріали для нейл-майстрів

У цю категорію входять товари, необхідні для роботи не менше, ніж манікюрні інструменти або фрезерні апарати:

 • Аксесуари. Стаканчики для змішування - без них не обійтися. Роздільники для пальців - з ними педикюр буде набагато якіснішим і комфортнішим. Магніти для фрез і борів - забезпечують зручність в роботі. Спеціальні магніти-ручки полегшують декор нігтів, а стаканчики-підставки дозволяють зручно зберігати інструменти.
 • Безворсові серветки. Універсальний помічник при будь-якій процедурі.
 • Лотки для інструментів - необхідні для правильного зберігання, стерилізації інструментарію.
 • Підставки для фрез - дозволяють зберігати набори максимально компактно і зручно.
 • Щітки для нігтів - без них неможливий правильний манікюр і педикюр.
 • Кровоспинні рідини. Необхідні при обрізному манікюрі і педикюрі.
 • Аксесуари для чищення фрез.
 • Затискачі для гель-лаку.
 • Палітри.
 • Тара.

Дезінфікувальні засоби

У цьому розділі - продукція європейських і вітчизняних брендів. Різні рідини для обробки шкіри, інструментів і поверхонь - те, що необхідно в роботі з дотриманням всіх правил асептики і антисептики. Вартість засобів і аксесуарів невисока, а їх якість не підлягає сумніву.

Ми пропонуємо найкращі бренди