YRE

YRE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
115.00 грн.
 
115.00 грн.
 
69.40 грн.
 
70.00 грн.
 
25.00 грн.
 
27.20 грн.

Про торгову марку Y.R.E.

Про вітчизняну торгову марку Y.R.E. Україна дізналася більше 15 років тому. Сьогодні компанія займає стійкі позиції на українському ринку з виготовлення професійної косметики і аксесуарів для волосся, товарів для манікюру і педикюру, матеріалів для нарощування та дизайну нігтів, а також інструментів для салонів краси. На всіх етапах виробництва компанія проводить суворий контроль якості і безпеки, тому продукція Y.R.E. прекрасно підходить людям, схильним до алергічних реакцій. Слід зазначити, що щомісяця бренд випускає ексклюзивні новинки - це дає клієнтам чудову можливість купувати тільки кращі товари. Демократична вартість товарів обумовлена безперестанною турботою про покупців, а також збереженням гідної репутації серед майстрів салонів краси.

Торгова марка Y.R.E. зареєстрована в 2002 році і до нинішнього моменту стала популярною в середовищі професійних перукарів, косметологів та майстрів нігтьового сервісу.

Асортимент торгової марки YRE продовжує розширюватися і на сьогоднішній день пропонує:

  • товари для манікюру і педикюру,
  • інструменти для перукарів,
  • матеріали для нарощування та дизайну нігтів,
  • обладнання для салонів і перукарень,
  • косметику та аксесуари для домашнього догляду.

Вся продукція торгової марки Y.R.E. користується високим попитом як в середовищі майстрів, так і у клієнтів, які купують ці товари для домашнього використання.

У каталозі нашого інтернет-магазину NailMag ви можете придбати широкий асортимент якісних і недорогих товарів для манікюру і педикюру від виробника, перевіреного часом. Тут ви знайдете все, що потрібно для проведення процедур з манікюру і педикюру, як в домашніх умовах, так і під керівництвом фахівця. Регулярні акції, знижки, швидка доставка товарів і відмінне сервісне обслуговування роблять покупки в інтернет-магазині NailMag зручними і приємними!

Сьогодні каталог Y.R.E. налічує більше трьох тисяч найменувань!

Ми пропонуємо найкращі бренди