YRE

YRE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
50.34 грн.
 
19.70 грн.

Про торгову марку Y.R.E.

Про вітчизняну торгову марку Y.R.E. Україна дізналася більше 15 років тому. Сьогодні компанія займає стійкі позиції на українському ринку з виготовлення професійної косметики і аксесуарів для волосся, товарів для манікюру і педикюру, матеріалів для нарощування та дизайну нігтів, а також інструментів для салонів краси. На всіх етапах виробництва компанія проводить суворий контроль якості і безпеки, тому продукція Y.R.E. прекрасно підходить людям, схильним до алергічних реакцій. Слід зазначити, що щомісяця бренд випускає ексклюзивні новинки - це дає клієнтам чудову можливість купувати тільки кращі товари. Демократична вартість товарів обумовлена безперестанною турботою про покупців, а також збереженням гідної репутації серед майстрів салонів краси.

Торгова марка Y.R.E. зареєстрована в 2002 році і до нинішнього моменту стала популярною в середовищі професійних перукарів, косметологів та майстрів нігтьового сервісу.

Асортимент торгової марки YRE продовжує розширюватися і на сьогоднішній день пропонує:

  • товари для манікюру і педикюру,
  • інструменти для перукарів,
  • матеріали для нарощування та дизайну нігтів,
  • обладнання для салонів і перукарень,
  • косметику та аксесуари для домашнього догляду.

Вся продукція торгової марки Y.R.E. користується високим попитом як в середовищі майстрів, так і у клієнтів, які купують ці товари для домашнього використання.

У каталозі нашого інтернет-магазину NailMag ви можете придбати широкий асортимент якісних і недорогих товарів для манікюру і педикюру від виробника, перевіреного часом. Тут ви знайдете все, що потрібно для проведення процедур з манікюру і педикюру, як в домашніх умовах, так і під керівництвом фахівця. Регулярні акції, знижки, швидка доставка товарів і відмінне сервісне обслуговування роблять покупки в інтернет-магазині NailMag зручними і приємними!

Сьогодні каталог Y.R.E. налічує більше трьох тисяч найменувань!

Ми пропонуємо найкращі бренди