Гемостатичні рідини

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
70.00 грн.
 
30.00 грн.
 
130.00 грн.
 
85.00 грн.
 
60.00 грн.
 
70.00 грн.
 
70.00 грн.

Гемостатичні рідини для манікюру

Виконання манікюрних і педикюрних процедур часто пов'язане з ризиком пошкодження шкіри - дрібні порізи і ранки можуть утворитися при обробці кутикули, мозолів. Особливо високий ризик у людей з тонкою шкірою, діабетичною стопою. Тому в арсеналі у майстри завжди повинні бути гемостатики для манікюру.

Так називають кровоспинні препарати. Нанесені на поріз або ранку, вони дійсно швидко зупиняють кровотечі, дозволяючи продовжувати процедуру і знижуючи ризик інфікування. В інтернет-магазині NailMag ви знайдете найпопулярніші засоби для того, щоб зупинити кров при манікюрі - безпечні, перевірені роками застосування і недорогі. Вони діють швидше і краще, ніж кровоспинні трави, більш зручні у використанні і перевірені багатьма фахівцями на практиці.

Особливості та види гемостатіків

Як працює гемостатична рідина для манікюру? Діюча речовина в таких препаратах, як правило - солі алюмінію. Вони мають властивість зв'язувати один з одним клітини крові, за рахунок чого і забезпечується ефект.

Якщо шукати кровоспинний засіб для манікюру, варто обирати з таких препаратів:

  • Алюмокан. Популярний кровоспинний засіб для манікюру на основі алюмінію хлориду. Не має подразливої дії, швидко припиняє кровотечу - в середньому, достатньо 60 секунд. Також має антисептичні властивості, що дозволяє знизити ризик інфікування порізу.
  • Гемокса -  обробка порізів при манікюрі стає простою справою - солі алюмінію швидко зупиняють кров. 
  • Алюмогель і Алюмогель форте. Ефективні кровоспинні засоби при порізах, більш зручні у використанні, ніж кровоспинні краплі для манікюру за рахунок гелевої консистенції. В препарат Алюмогель форте додані солі заліза, тому він спрацьовує швидше, але забарвлює шкіру - забарвлення зникає через кілька днів.

Всі перелічені кровоспинні рідини і гелі широко використовуються не тільки майстрами манікюру. Кровоспинний засіб при порізах використовується в хірургії, стоматології.

Як замовити кровоспинні рідини

Кожен кровоспинний препарат сертифікований, використовується в медичній та косметологічної практиці не один рік. І в нашому магазині ви знайдете оригінальні препарати для зупинки кровотечі, за найдоступнішими цінами.

Якщо вам потрібна Гемокса для манікюру, ціна якого у нас - найнижча, або вас цікавить інший засіб для зупинки крові при манікюрі, ознайомтесь з нашим каталогом, замовляйте краплі або гель - з ними всі процедури стануть набагато ефективнішими та безпечнішими.

При манікюрі і педикюрі, особливо на тонкій шкірі, можуть утворюватися дрібні порізи. Швидко зупинити кров і продезінфікувати ранку вам допоможуть кровоспинні рідини, такі як Капрамін, Ендо Жи №4, Алюмогель, Алюмокан.

Всі ці препарати ви знайдете в нашому магазині.

Ми пропонуємо найкращі бренди