Toboom
 

Toboom

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Про компанію Toboom Dental Co., Ltd

Toboom Dental Co., Ltd була заснована в 2002 році в Шанхаї. Але практично відразу вона змогла завоювати довіру клієнтів у всьому світі. Компанія зосереджена на розробці, проектуванні, виробництві та продажу, з подальшим обслуговуванням роторних інструментів для апаратного манікюру і стоматології. Китайський виробник володіє заводом з виробництва, який займає 4000 квадратних метрів. З огляду на особливості деяких пристроїв, незабаром в каталогах «Тобум» з'явилися бори і полірувальні головки широкого спектру застосування. Найчастіше їх використовують в сфері краси, для манікюру, педикюру, подології.

Для успішного старту компанією було вжито всіх необхідних заходів: закуплено сучасне обладнання, відкриті лабораторії, в яких були запрошені кращі фахівці не тільки з Китаю і найближчих країн, до процесу було залучено багато європейських інженерів, менеджерів, техніків. Важливим параметром була ціна Toboom, яка залишалася доступною і більш прийнятною в порівнянні з вартістю товарів фірм-конкурентів. Також при випуску продукції її сертифікували для продажу в Європі і США, підтвердивши її повну безпеку для клієнтів і, що важливо, для екології.

Висококваліфікована команда інженерів, автоматизована система з управління виробництвом, навчений персонал і передове технологічне обладнання дозволили Toboom Dental Co., Ltd вийти на новий рівень експорту. На сьогоднішній день продукція фірми «Тобум» розповсюджується в Америці, Європі та країнах СНД.

Найбільш поширена позиція компанії Toboom Dental Co., Ltd - полірувальні головки, представлена на сайті NailMag в повному асортименті за цінами виробника.

Що пропонує придбати TOBOOM?

Основним напрямком в роботі компанії залишається випуск усілякого оснащення для стоматологічних клінік. В першу чергу мова йде про такі елементи:

  • Полірувальні головки для обробки композитів. Вони мають відмінні показники зі швидкості обертання, можуть мати різні форму, в тому числі конуса, кулі, груші тощо.
  • Бори алмазні, мають дуже маленьке зерно. Вони призначені для обробки поверхонь, згладжування грубих нерівностей.
  • Поліри технічні силіконові, призначені для обробки пластмаси і кераміки. Можуть мати різний колір, що визначає щільність матеріалу і сферу його використання.

Крім того, компанія в асортименті пропонує аксесуари для манікюрних і педикюрних салонів. У нашому магазині можна обрати різноманітні насадки Toboom і замовити їх доставку по всій території України. Вони можуть використовуватися для грубої обробки мозолів, полірування нігтів, втирання масла, створення красивого і охайного манікюру. Кожна насадка має докладний опис, з характеристиками, сферою використання, вказана вартість Toboom насадок. Також на сайті представлені фото всіх наявних полірів.

Оплата і доставка продукції компанії «Тобум»

Зробити замовлення і оформити доставку Toboom в нашому інтернет-магазині можна самостійно, через корзину або скористатися допомогою наших консультантів. Вони нададуть всю необхідну інформацію про товар, розкажуть про діючі акції та спеціальні пропозиції, в тому числі, якщо замовляти продукцію «Тобум» оптом.

Всі наші товари мають гарантію, можливе повернення, якщо товар не підійшов за будь-якої причини. Щоб співпраця з нами була простішою і комфортнішою, своїм покупцям ми пропонуємо кур'єрську доставку по м. Харків. Доставка в Київ, Рівне, Запоріжжя, Івано-Франківськ, як і в інші міста, здійснюється Новою Поштою з можливістю оплати товару при отриманні.

Ми пропонуємо найкращі бренди