Пилки педикюрні

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Пилки педикюрні

Доглянуті стопи - те, про що піклується кожна  людина, незалежно від віку і статі. Купувати пилку для ніг потрібно не тільки професіоналам педикюру - вдома обов'язково повинен бути цей аксесуар. І в інтернет-магазині NailMag ви завжди знайдете багатий вибір інструментів для догляду за стопами.

Особливості вибору педикюрних пилок

Пилка для педикюру являє собою лопатку з абразивною поверхнею. Або ж спеціальний електричний інструмент, який вже давно полюбили майстри у салонах - з його допомогою набагато простіше і швидше зняти ороговілі шкіру, надати стопам гладкість і гарний зовнішній вигляд. Друга назва аксесуара - терка для стоп. І дійсно, в залежності від ступеня абразивності і типу, це може нагадувати тертку. У будь-якому випадку професійна пилка для педикюру - це простий у використанні, надійний і довговічний інструмент.

Якими можуть бути пилки:

  • Звичайні терки з абразивною насадкою (наждачною). Вони можуть бути виготовлені з пластику або дерева. Перший варіант більш практичний, бо пластик не розбухає у воді, легко дезінфікується, але другий - більш надійний і довговічний. Така пилка для ніг, ціна якої цілком доступна, підходить і для професійного, і для домашнього застосування.
  • Пилка для педикюру з лазерним напиленням. Виробляється зі сталі, абразивна поверхня формується за допомогою лазера. Такий інструмент має великий термін служби, легко миється і стерилізується. За рахунок різної форми напилення можна легко підібрати комплект терок для кожного етапу обробки стоп або роботи з проблемними ділянками.
  • Пилки для педикюру зі змінними насадками. Особливо зручні в умовах салону, де потрібно забезпечувати не тільки ефективність, але і безпеку догляду. Змінні файли для терки дозволять вирішити проблему очищення та дезінфекції інструменту - досить змінити насадку, щоб почати обробку стоп наступного клієнта.
  • Електрична пилка для ніг професійна. Зручний і компактний прилад, за допомогою якого можна видалити огрубілу шкіру, не витрачаючи зайвих зусиль. Цілком виправдана покупка як для майстра в салоні, так і для домашнього використання.

Таким чином, якщо вам потрібна якісна, гарна пилка для педикюру, обрати слід ту, що найкраще відповідає вашим вимогам. І в асортименті нашого магазину ви знайдете всі види таких інструментів.

Як замовити педикюрні терки?

У каталозі ви знайдете продукцію відомих брендів, включаючи  інструменти українського виробництва. Багато майстер оцінили переваги, якими володіє пилка для педикюру Сталекс. Наприклад, пилка для педикюру ТДС 01 Staleks користується популярністю в салонах краси, але її легко використовувати і вдома.

Але і інші бренди, представлені в нашому магазині, заслуговують на вашу увагу. Тому будь-яка пилка для ніг, купити яку ви зможете в цьому розділі, виправдає ваші очікування. Придбати її нескладно, достатньо оформити замовлення. Ми пропонуємо різні форми оплати, а доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Ми пропонуємо найкращі бренди