Codyson

Codyson

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
8000.00 грн.
 
12300.00 грн.
 
1550.00 грн.

Про компанію CODYSON

Історія компанії CODYSON почалася в 1989 році з випуску невеликого асортименту ультразвукових ванн. Нові моделі створювалися на основі досвіду японських і німецьких виробників, тому до якості продукції спочатку у споживачів не було ніяких нарікань. Надалі було вирішено розширити асортимент і нарівні з побутовими пристроями, міні-ваннами для манікюрного інструменту і лабораторного обладнання було вирішено випускати і пристрої для чищення електрообладнання, плат, автозапчастин, окулярів, друкованих плат. Цей товар виявився дуже популярним на міжнародному ринку, і компанія змогла значно розширити виробництво і укласти безлічі вигідних контрактів на поставку своєї продукції далеко за межі Китаю. Вже через кілька років замовити техніку Codyson безпосередньо у виробника можна було далеко за межами Азії, в Великобританії, Німеччині, США. Зараз в широкому асортименті мийки для ультразвукової чистки «Кадісон» представлені і на Україні.

Устаткування для ультразвукового очищення від китайської компанії Codyson відрізняється простотою, зручністю і функціональністю. Можна підібрати ванночки різного об'єму, для використання в невеликих студіях манікюру, а також для передстерилізаційної підготовки медичних інструментів в клініках, салонах тату, перукарень. Доступна ціна «Кадісон» забезпечує популярність мийок для застосування в побутових умовах.

Що пропонують каталоги Codyson

Основний принцип компанії - бездоганна якість і максимальний ефект. Мийки виготовлені з якісного, екологічно безпечного пластика, їх можна використовувати для обробки медичного обладнання, для чищення дитячого посуду і приладів, які використовуються в приготуванні харчування для малюків. Серед інших особливостей продукції компанії «Кодісон» відзначають:

  • бездоганна збірка обладнання;
  • відмінна працездатність;
  • високий рівень комфорту при використанні мийок;
  • унікальний дизайн.

А завдяки широкому асортименту представленої продукції споживач завжди може підібрати ванну для ультразвукової чистки з оптимальними параметрами. Наприклад, в нашому інтернет магазині представлена мініатюрна модель ультразвукової мийки Ultrasonic Cleaner CD-3900 з об'ємом робочої камери всього в 140 мл. Вона зручно розташовується на робочому столі майстра, не займаючи багато місця. Її можна використовувати для чищення фрез і насадок, медичного інструменту, ювелірних прикрас, манікюрного приладдя. Вартість CODYSON DB-4861 значно перевищує ціну попередньої моделі, але і можливостей вона пропонує набагато більше. В мийку можуть поміщатися предмети довжиною до 34 сантиметрів, таймер має діапазон 1-60 хвилин, корисний об'єм бака досягає 5 л.

Особливості ультразвукових ванн Codyson

Виробник робить все від нього залежне, щоб його продукція отримувала максимальну кількість позитивних відгуків споживачів. Тому, крім доступних цін, вироби цієї компанії мають масу інших переваг.

Компанія пропонує ультразвукові ванни, які можна застосовувати для очищення інструментів і змішування рідин, оснащені пластиковими кошиками, зливними шлангами, мікропінцетом, ємністю для миючого засобу, мережевим кабелем, пристроєм для лінз і багатьом іншим. В залежності від своїх уподобань, клієнт зможе підібрати для своїх цілей модель ультразвукової ванни з оглядовим віконцем в кришці, цифровим дисплеєм, кнопкової ПУ тощо.

Область застосування продукції компанії Codyson не обмежується тільки салонами краси, стоматологічними клініками і хімічними лабораторіями. Очищати за допомогою ультразвуку можна також ювелірні прикраси, плати і мікросхеми, столові прилади, різні деталі. Тому використовуватися ультразвукові ванни можуть також в побуті, автомобільному сервісі, машинобудуванні, приладобудуванні, ремонті оргтехніки, друкарні, хімічній промисловості, електронної промисловості, виробництві виробів з полімерів.

Купити продукцію Codyson вроздріб і оптом в Україні

Наш магазин товарів для манікюру, педикюру і подології пропонує купити ультразвукові ванночки різного об'єму, від 140 до 6000 мл. Ми пропонуємо найнижчі ціни і високу якість обслуговування. Консультанти магазину допоможуть підібрати потрібний асортимент для вашої студії краси або манікюрного салону. Відправлення здійснюється в найбільш короткі терміни, вся продукція сертифікована, повністю безпечна, має гарантію.

Ми пропонуємо товари Codyson з доставкою по всій території України. По Харкову можлива кур'єрська доставка, відправлення у Київ, Львів, Одесу, Івано-Франківськ та інші міста здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.

Ми пропонуємо найкращі бренди