Допоміжні товари

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
281.90 грн.
 
15.00 грн.
 
41.60 грн.
 
70.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
48.70 грн. 45.00 грн.
 
158.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
30.00 грн.
 
25.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
70.00 грн.
 
46.00 грн.
 
30.00 грн.
 
34.80 грн.
 
88.00 грн.
 
88.00 грн.
 
98.40 грн.
 
34.80 грн.
 
60.00 грн.
 
139.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Допоміжні товари для манікюру і педикюру

Інтернет-магазин NailMag - це можливість купити все, що потрібно для професійної роботи в нігтьовому сервісі. В цьому розділі каталогу ви знайдете допоміжне обладнання та аксесуари, витратні матеріали - ті дрібниці, без яких складно обійтися при виконанні будь-яких процедур. Розділ представлений декількома підрозділами - обрати матеріали не проблематично.

Аксесуари (різне)

Тут можна купити ті дрібниці, без яких не можливо якісно, швидко і з комфортом виконати нарощування нігтів, манікюр чи педикюр:

  • Стаканчики скляні для змішування, стаканчики пластикові - в них зручно змішувати матеріали для нарощування, фарби, гелі та препарати, необхідні для манікюру.
  • Роздільники для пальців ніг, для педикюру. Комфортні та м'які, вони допоможуть якісно виконати всі процедури, запобігаючи зіткнення пальців.
  • Підставки для інструментів - зручні стаканчики, в яких легко зберігати пензлики, стеки та інше.
  • Магніти для фрез. Зручно користуватися, зручно очищати, і жодна металева фреза не згубиться.
  • Апельсинові палички. Незамінний аксесуар для роботи з кутикулою.

Безворсові серветки

Вони отримали найширше застосування - безворсові серветки купити можна для нанесення препаратів та рідин, для зняття гелю або лаку, попереднього очищення інструментів тощо. Безворсові серветки для манікюру, за рахунок фактури, не залишають частинок, досить м'які і міцні.

Лотки для інструментів

Пластиковий або металевий лоток для інструментів манікюру - вірний помічник у роботі. У пластикових лотках зручно зберігати інструментарій, мити або піддавати хімічній дезінфекції. А металевий лоток для стерилізації манікюрних інструментів, контейнер-бокс просто необхідний, якщо ви використовуєте і хімічні, і термічні методи обробки.

Підставки для фрез

У кожного майстра є не один, а кілька наборів фрез для різних цілей. І щоб зберігати їх зручно, знадобиться підставка для манікюрних фрез. Вона компактна, містка і проста у використанні. А щоб насадки не забруднювались при зберіганні, потрібна підставка для фрез з кришкою. У нас ви знайдете підставки різної місткості та дизайну, на будь-який смак.

Щітки (зметальник) для нігтів

При обробці нігтів, як натуральних, так і штучних, завжди утворюється пил, який потрібно ретельно видалити. Для цих цілей використовується щітка зметальник для манікюру. У каталозі ви знайдете щітки з натуральним і штучним ворсом, різною формою ручок. Кожна щітка для видалення пилу з нігтів по-своєму зручна, виконана з якісних матеріалів.

Кровоспинні рідини

Деякі процедури можуть призвести до незначного пошкодження шкіри і кровотечі. Але її потрібно швидко зупинити - для цих цілей використовують гемостатики для манікюру. Це спеціальні рідини, при нанесенні яких кров моментально згортається. Гемостатична рідина для манікюру безпечна, проста в застосуванні і ефективна - її потрібно мати в своєму арсеналі.

Затискачі для зняття гель-лаку

Щоб видалити гель-лак, потрібно нанести на спонж спеціальну рідину і щільно притиснути його до нігтя на кілька хвилин. І щоб прискорити, полегшити процедуру, знадобляться затискачі для нігтів. Спеціальні пластикові затискачі для зняття гель лаку щільно притискають спонж, не дають йому зміститися, допомагають одночасно обробити всі пальці, без зайвих витрат часу.

Щітки і рідини для чищення фрез

Фрези - ефективний інструмент для обробки нігтів, але вони потребують ретельного очищення після кожного використання,  адже пил забивається в насічки. Швидко, ефективно видалити її допоможе щітка для очищення фрез і спеціальна рідина для очищення борів. Все це ви знайдете у відповідному розділі каталогу.

Палітри для гель-лаків

Ефектно продемонструвати клієнту всю колірну гамму гель-лаків, швидко обрати потрібний відтінок допоможе пластикова палітра для гель лаку. В асортименті магазину - палітра-віяло для лаків на кільці, палітри у вигляді книги, прямі, у вигляді квітки - на будь-який смак.

Тара (ємності і баночки)

Кожному майстрові потрібні зручні контейнери для зберігання дрібниць. Це тара для гель лаку, органайзер для страз, глітерів, посипань і втирок, контейнери для зберігання дрібниць - без такої тари працювати буде складно.

Ми пропонуємо найкращі бренди