Аплікатори мікробраші

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
87.90 грн.
 
87.90 грн.
 
87.90 грн.
 
87.90 грн.

Аплікатори мікробраші

У багатьох косметологічних послугах активно використовуються такі аксесуари, як аплікатори мікробраші. І в інтернет-магазині Nailmag ви зможете придбати такі аплікатори для свого салону або особисто для себе. Ми пропонуємо великий вибір мікробрашів, які використовуються в найрізноманітніших цілях. Продукція представлена китайським брендом PremiumPlus.

Особливості мікробрашів

Аплікатори мікробраш являють собою пластикові палички з маленькою голівкою, виготовленої з мікроволокон. Вони розроблені спеціально для охайного, точкового нанесення різних складів на шкіру, нігті. Невеликий розмір головки дозволяє максимально акуратно і економно наносити склади, а це забезпечує високу якість процедури.

Переваги мікробрашів очевидні:

  • аплікатори мікробраші зручно використовувати, вони добре лежать в руці, мають оптимальний розмір (можна обрати для різних цілей);
  • аплікатори мікробраші стоматологічні не вбирають рідини, що забезпечує максимально економний витрату коштів;
  • головки аплікатора не залишають ворсинок на поверхні шкіри або нігтів;
  • дозволяють наносити засоби максимально точно і економно.

Асортимент

Аплікатори знайшли своє застосування в нігтьовому сервісі - вони використовуються при розписуванні нігтів, нарощуванні або лікувальних процедурах. Також аплікатори широко використовуються в нарощуванні вій, фарбуванні брів та інших сферах косметології, де потрібна повна акуратність. І, звичайно ж, мікробраші вкрай популярні у стоматології.

У каталозі нашого магазину ви знайдете різні мікробраші стоматологічні - вони відрізняються за розміром, тому кожен майстер зможе купити те, що йому буде зручно використовувати у роботі.

Інтернет-магазин Nailmag пропонує мікробраші, виготовлені з нетоксичних, гіпоалергенних матеріалів. Вони відрізняються високою міцністю, високою якістю. Так, це одноразовий інструмент, але й від нього вимагається зручність, якість, безпека. Все це гарантується виробником.

Ми пропонуємо купити стоматологічні мікробраші в будь-якій кількості - на складі завжди є запас, якого вистачить для забезпечення потреб навіть  найбільшого салону. Замовити аплікатори нескладно - достатньо обрати модель, вказати кількість упаковок і оформити заявку.

Всі заявки оформляються оперативно, в день звернення. Менеджери завжди готові проконсультувати за характеристиками, особливостями товару, умовами купівлі, які, втім, вкрай прості.

Що стосується цін, то, ознайомившись з нашим прайсом, ви легко переконаєтеся в їх доступності. В Україні Nailmag - один з небагатьох магазинів, що пропонують настільки доступні розцінки. І якщо вам потрібні аксесуари і витратні матеріали для салону дешево, але без шкоди якості, вивчайте наш каталог.

Придбати аплікатори у нас зможе будь-який майстер або власник салону - доставка замовлень здійснюється по всій території України, перевіреними транспортними компаніями. І на доставку не потрібно багато часу, тому ви поповните свої запаси своєчасно.

Ми пропонуємо найкращі бренди