SIGMADENT

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
380.00 грн.

SIGMADENT ASFARMA (Туреччина/Швейцарія)

Asfarma - провідна турецька фармацевтична компанія

«Asfarma» - міжнародна фармацевтична маркетингова компанія, що займається маркетингом і продажем сучасних лікарських засобів, дієтичних добавок, медичної техніки та стоматологічних матеріалів, що відповідають світовим стандартам якості і виробляються провідними фармацевтичними компаніями в Туреччині, а також в інших країнах світу.

Маркетингова і збутова діяльність здійснюється в Туреччині, Україні, Узбекистані, Казахстані, Азербайджані, Грузії, Молдові, Киргизстані, Албанії та Косово з більш ніж 120 торговими марками, головний офіс компанії знаходиться в Стамбулі / Туреччина.

Також«Asfarma» планує розширити свою присутність на фармацевтичному ринку Близького Сходу і Африки. Продукція «Asfarma» для лікування, підтримки і збереження здоров'я представлена в таких терапевтичних областях, як гінекологія, кардіологія, ендокринологія, урологія, неврологія, педіатрія, дерматологія, гастроентерологія, пульмонологія, алергологія, ревматологія, стоматологія та інших.

«Asfarma» успішно працює в різних країнах завдяки своїй потужній та впорядкованій системі і команді професійних працівників.

В даний час понад 450 співробітників з 11 країн працюють в «Asfarma».

Команда «Asfarma» складається з високоосвічених, досвідчених, вмотивованих працівників, які добре знають специфіку та сучасну динаміку фармацевтичного ринку. Щоб впевнено рухатися до успіху, «Asfarma» встановлює нові партнерські відносини з виробниками сучасних та іноваційних ліків, розширює свій асортимент, реєструючи нові ліки та медичні товари щодня.

«Asfarma» зміцнює свої глобальні позиції, орієнтуючись на високоякісну продукцію, вироблену її партнерами відповідно до стандартів належної виробничої практики. Якість в лікуванні, в підтримці та збереженні здоров'я – це шлях до лідерства та успіху, адже здорові люди створюють здорове суспільство і успішну країну!

Ми пропонуємо найкращі бренди