Бафи і полірувальники

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
13.45 грн.
 
13.45 грн.
 
13.45 грн.
 
15.05 грн.
 
15.05 грн.
 
15.05 грн.
 
15.05 грн.
 
15.05 грн.

Бафи і полірувальники в інтернет-магазині NailMag

Здоровий колір і приємний глянець - ознака доглянутих нігтів, навіть якщо вони не покриті лаком. І полірувальник для нігтів допомагає досягти такого ефекту. Спеціальні пилки і бафи з найнижчою абразивністю дозволяють відшліфувати і відполірувати нігтьову пластину до дзеркального блиску - ідеальне рішення для тих, хто любить природність в манікюр і педикюрі.

Але полірувальна пилочка для нігтів потрібна не тільки для завершення процедури догляду. Залежно від абразивності, вона може використовуватися для шліфування, охайного підпилювання нігтя, в тому числі, штучного. Саме тому полірувальна пилка для нігтів - обов'язковий інструмент для майстра манікюру і педикюру. І вже точно вона повинна бути в наборі кожної жінки, кожного чоловіка, що стежать за красою своїх рук.

Види пилок для полірування

В інтернет-магазині Нейл Маг завжди є широкий асортимент манікюрних інструментів, в тому числі, і пилка-полірувальник. Вивчаючи каталог, можна знайти чимало видів пилок, але який підійде саме для ваших цілей? Знайти відповідний інструмент нескладно:

  • Поліроль для нігтів з гумовою поверхнею. Відмінно підходить для натуральних нігтів, навіть крихких і ослаблених, швидко додає поверхні приємний блиск і гладкість. Оптимальна для запечатування нігтів воском, маслами.
  • Полірувальна пилка з паперу. Її основа виготовлена з картону, зверху нанесено напилення-абразив. Такі пилки можна використовувати вдома (хоча їх термін служби невеликий), а в салонах це відмінний одноразовий інструмент.
  • Полірувальна пилка для нігтів з пластика. Як і у випадку з паперовою, абразив наноситься на поверхню інструменту, виготовленого із пластику. Це вже багаторазовий варіант, легко піддається дезінфекції.
  • Пилка полірувальна зі скла. Популярний довговічний, досить щадний варіант, що полюбився багатьом майстрам.
  • Керамічна пилка для полірування нігтів. Так само довговічна і ефективна, як і скляна, легко дезінфікується, забезпечує дбайливе полірування.
  • Баф для нігтів. Це особливий вид пилок - прямокутний блок, виготовлений зі спіненого поліетилену, пластику тощо. Зазвичай кожна грань бафа має свою абразивність, що робить його універсальним інструментом.
  • Губка для полірування нігтів. Відносно новий інструмент для манікюру - простий у використанні і ефективний. М'яка губка допоможе швидко надати нігтьовій пластині гладкість і блиск, має досить великий термін служби.

Таким чином, різноманітні пилки і бафи відмінно виконують свої завдання. Але головне користуватися ними грамотно - фахівці рекомендують проводити полірування не частіше 2 разів на місяць. В цьому випадку пилка для полірування нігтів принесе тільки користь.

У нашому каталозі ви знайдете різні моделі пилок і бафів, виробництва азіатських і українських брендів. Всі вони мають високу якість, пройшли сертифікацію, тому, якщо вам потрібна хороша пилка для полірування натуральних нігтів — ознайомтесь з  нашим асортиментом.

Ми пропонуємо найкращі бренди