Бафи і полірувальники

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
18.90 грн. 13.23 грн.
 
18.90 грн. 13.23 грн.
 
18.90 грн. 13.23 грн.
 
8.30 грн. 5.81 грн.
 
21.10 грн. 14.77 грн.
 
21.10 грн. 14.77 грн.
 
21.10 грн. 14.77 грн.
 
21.10 грн. 14.77 грн.
 
21.10 грн. 14.77 грн.
 
16.60 грн. 11.62 грн.
 
16.60 грн. 11.62 грн.
 
16.60 грн. 11.62 грн.
 
16.60 грн. 11.62 грн.

Бафи та полірувальники в інтернет-магазині NailMag

Здоровий колір і приємний глянець - ознака доглянутих нігтів, навіть якщо вони не покриті лаком. І полірувальник для нігтів допомагає досягти такого ефекту. Спеціальні пилки і бафи з найнижчою абразивністю дозволяють відшліфувати і відполірувати нігтьову пластину до дзеркального блиску - ідеальне рішення для тих, хто любить природність в манікюр і педикюрі.

Але полірувальна пилочка для нігтів потрібна не тільки для завершення процедури догляду. Залежно від абразивності, вона може використовуватися для шліфування, охайного підпилювання нігтя, в тому числі, штучного. Саме тому полірувальна пилка для нігтів - обов'язковий інструмент для майстра манікюру і педикюру. І вже точно вона повинна бути в наборі кожної жінки, кожного чоловіка, що стежать за красою своїх рук.

Види пилок для полірування

В інтернет-магазині Нейл Маг завжди є широкий асортимент манікюрних інструментів, в тому числі, і пилка-полірувальник. Вивчаючи каталог, можна знайти чимало видів пилок, але який підійде саме для ваших цілей? Знайти відповідний інструмент нескладно:

  • Поліроль для нігтів з гумовою поверхнею. Відмінно підходить для натуральних нігтів, навіть крихких і ослаблених, швидко додає поверхні приємний блиск і гладкість. Оптимальна для запечатування нігтів воском, маслами.
  • Полірувальна пилка з паперу. Її основа виготовлена з картону, зверху нанесено напилення-абразив. Такі пилки можна використовувати вдома (хоча їх термін служби невеликий), а в салонах це відмінний одноразовий інструмент.
  • Полірувальна пилка для нігтів з пластика. Як і у випадку з паперовою, абразив наноситься на поверхню інструменту, виготовленого із пластику. Це вже багаторазовий варіант, легко піддається дезінфекції.
  • Пилка полірувальна зі скла. Популярний довговічний, досить щадний варіант, що полюбився багатьом майстрам.
  • Керамічна пилка для полірування нігтів. Так само довговічна і ефективна, як і скляна, легко дезінфікується, забезпечує дбайливе полірування.
  • Баф для нігтів. Це особливий вид пилок - прямокутний блок, виготовлений зі спіненого поліетилену, пластику тощо. Зазвичай кожна грань бафа має свою абразивність, що робить його універсальним інструментом.
  • Губка для полірування нігтів. Відносно новий інструмент для манікюру - простий у використанні і ефективний. М'яка губка допоможе швидко надати нігтьовій пластині гладкість і блиск, має досить великий термін служби.

Таким чином, різноманітні пилки і бафи відмінно виконують свої завдання. Але головне користуватися ними грамотно - фахівці рекомендують проводити полірування не частіше 2 разів на місяць. В цьому випадку пилка для полірування нігтів принесе тільки користь.

У нашому каталозі ви знайдете різні моделі пилок і бафів, виробництва азіатських і українських брендів. Всі вони мають високу якість, пройшли сертифікацію, тому, якщо вам потрібна хороша пилка для полірування натуральних нігтів — ознайомтесь з  нашим асортиментом.

Ми пропонуємо найкращі бренди