Фетрові насадки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.
 
12.00 грн.

Фетрові фрези

Фінішний етап гігієнічного манікюру натуральних нігтів - їх полірування. Саме ця процедура дозволяє домогтися гладкості і блиску нігтьової пластини, без її покриття лаком. Відполіровані нігті виглядають природно, а тому - привабливо. Але щоб не витрачати час на ручну полірування, майстри воліють робити цю процедуру фрезером. Використовуючи спеціальні, часто, фетрові фрези.

Особливості та переваги фетру
Фетр - поширений матеріал, який відносять до нетканих. За рахунок особливого переплетення ниток він щільний, стійкий до зношування, добре тримає задану форму. І при цьому - м'який. Якраз те, що потрібно для роботи з натуральними нігтями.

Такі насадки роблять у вигляді широкого конуса з заокругленим кінцем - це найбільш зручна форма для полірування нігтьової пластини.

До переваг фетрових насадок відносять:

  • дбайливу обробку навіть тонких нігтів;
  • шліфування ніжної шкіри навколо нігтя;
  • надання блиску пластині;
  • стимуляцію зростання нігтя;
  • вирівнювання поверхні нігтя, видалення борозен і хвиль.

Незважаючи на те, що насадки з фетру, вони багаторазові, досить легко очищаються і дезінфікуються. Тому працювати з ними зручно, безпечно.

Послідовність роботи з фетровими фрезами
Так як часто це фінішний етап обробки, то попередньо нігті обробляються іншими фрезами.

Якщо нігті грубі, шаруються, їх відразу обробляють фрезами середньої абразивності - вони дозволяють вирівняти пластину, зняти відшарувалися ділянки, прибрати грубу кутикулу.

Далі ніготь обробляється фрезою з найменшою абразивністю - це полірування, після якої пластина стає рівнішою.

Далі використовується фетровий фреза - або для зняття пилу перед покриттям гель-лаком або лаком, або для фінішної поліровки.

Також ці насадки можуть застосовувати для втирання в ніготь і шкіру масла, воску або парафіну. Це популярна процедура, що дозволяє обійтися без прозорого лаку, оздоровити нігті і уберегти їх від пошкоджень, розшаровування.

Великий вибір фетрових насадок для бездоганного манікюру

Якщо серед ваших клієнтів є шанувальники натурального манікюру, в вашому арсеналі насадок повинні бути і фетрові. Звичайно ж, їх термін служби менше, ніж у корундових, твердосплавних або силіконових, але він може бути досить тривалим - якщо вибирати якісний товар. Придбати їх можна в розділі інструменти для манікюру і педикюру.

Гарантована якість ви знайдете в нашому магазині "все для манікюру". Ми пропонуємо продукцію провідних брендів, азіатських і вітчизняних, яка давно зарекомендувала себе на ринку найкращим чином. Відгуки про фетрових фрезах NailMag завжди хороші, як від професійних майстрів, так і від тих, хто займається апаратним манікюром самостійно.

При цьому в магазині демократичні ціни, в чому неважко переконатися, вивчивши наш прайс. Купуючи фрези оптом, ви істотно економите, без втрати якості інструментів. А значить, апаратний манікюр для ваших клієнтів буде по-справжньому професійним і якісним.

Ми пропонуємо найкращі бренди