Тара-ємності для манікюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
34.80 грн.
 
34.80 грн.
 
22.60 грн. 15.82 грн.
 
10.10 грн.
 
27.90 грн.
 
38.40 грн. 26.88 грн.
 
76.20 грн. 53.34 грн.
 
44.50 грн.

Тара - ємності, флакони і баночки для манікюру

В арсеналі кожного майстра манікюру і нігтьового дизайну є маса дрібних, але потрібних речей. Блискітки, бісер, посипання, стрази, втирки, рідини, гелі - все це використовується кожен день. І потребує охайного, зручного зберігання. Для цих цілей інтернет-магазин NailMag пропонує зручні контейнери для зберігання дрібниць, флакони для гель лаку, баночки для манікюру і іншу тару.

Вся тара виготовлена з пластику. Це міцний, стійкий до пошкоджень, хімічно нейтральний матеріал, що забезпечує всі необхідні характеристики тари і її естетичність. Тара для гель лаку, баночки для страз і бісеру, органайзер для манікюрного приладдя - все це має високу якість, але доступну ціну. І все це ви знайдете в нашому каталозі.

Асортимент наших товарів

Який придбати контейнер для зберігання манікюрного приладдя? Ознайомтесь з нашим каталогом, обирайте те, що вам потрібно:

  1. Порожні баночки і пляшечки для гель-лаку. У ряді випадків заводська тара не дуже зручна, і тоді потрібні порожні пляшечки для гель лаку, щоб забезпечити правильне зберігання і зручне використання шелаку. Кожен флакон для гель лаку закривається герметично, має оптимальний розмір, естетичний зовнішній вигляд, зручний і надійний.
  2. Організатор для гель лаків. Знадобиться майстрам, які експериментують з кольорами, змішуючи їх, знаходячи нові поєднання. Купити органайзер для гель лаків — відмінне рішення в таких випадках.
  3. Пластиковий контейнер для страз. Являє собою невелику баночку з кришкою, що закручується. Такий контейнер для бісеру, страз, посипань і втирок не допустить розсипання декору, дозволить зберігати його упорядковано і компактно.
  4. Організатор для страз. Являє собою контейнер з декількома відсіками. Такі контейнери для зберігання страз, камінців зручні при роботі з декількома видами декору одночасно.
  5. Каруселі. Купити круглий контейнер карусель варто для більшої зручності у роботі. Основа, що обертається, допомагає швидко обирати відсіки, що полегшує декорування нігтів.
  6. Ємність для манікюру. Флакони з дозаторами зручні для зберігання невеликих обсягів рідин, що закуповуються у великій тарі.

Гідний вибір і приємні ціни в каталозі Нейлмаг

Незалежно від того, потрібні вам порожні флакони для гель лаку, пластиковий контейнер для манікюру або органайзер для бісеру, купити в Україні все це нескладно. Щоб купити органайзер для страз або контейнер для гель лаків, досить обрати з каталогу NailMag потрібні позиції і оформити замовлення. Нами пропонується тара для гель лаків оптом, за приємною ціною, і кожен пластиковий контейнер для манікюру має гарантовану якість.

Ми доставляємо товари по всій країні, співпрацюючи з перевіреним перевізником. Тому, якщо вам потрібен контейнер-органайзер для манікюрного приладдя - оформлюйте замовлення, і посилка приїде дуже швидко. З нами поповнити запаси баночок і флаконів просто, співпраця з NailMag є вигідною як для власників салонів, так і для приватних майстрів.

Ми пропонуємо найкращі бренди