Пакети прозорі ProSteril для стерилизації сухожар,60х100мм (100 шт/уп)

 
 Ціна є актуальною
  • Модель:
  • DZF001720
150.00 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Комбіновані прозорі пакети  для стерилізації "ProSteril" 60х100мм

Вироблені з білого крафт паперу європейської якості та прозорої плівки, на яку вже нанесено індикатор 4-го класу (180С/60 хв) виключно для сухожару. 

Прозора сторона пакета дає змогу відразу бачити вміст пакета, що значно заощаджує час у використанні. Пакети мають клейку стрічку, що дає змогу використовувати пакет без застосування додаткових приладів.

На цих пакетах відразу нанесений індикатор, що зручно у використанні майстрам (вони не витрачають час на приклеювання окремих індикаторів, окремі наклейки-індикатори не втрачаються).

Якщо стерилізатор спрацював коректно, зовнішній індикатор змінить колір на той, який вказаний у еталоні, наприклад, бежевий стане фіолетовим.

 

Особливість крафт-пакетів полягає в тому, що вони пропускають молекули повітря, але водночас фільтрують бактерії та інші мікроорганізми.

Після стерилізації під час впливу високої температури мікроорганізми всередині пакета гинуть, а після закінчення оброблення нові не надходять із зовнішнього середовища, що забезпечує збереження стерильності інструментів.

Крафт-пакети для стерилізації використовуються для оброблення інструментів повітряним методом (температура стерилізації становить 160-180С.

Переваги пакетів для стерилизації ProSteril

  • збереження якості матеріалу у разі впливу високих температур, водночас міцність і герметичність упаковки не втрачає якості
  • великий вибір розмірів і форм — дає змогу вибрати відповідний пакет для кожного інструмента
  • Герметичні застібки:  самоклеюча стрічка
  • відповідність вимогам ГОСТ
  • легка утилізація, не заподіюють шкоди довкіллю, тому що крафтматеріал швидко розкладається

Сфери застосування пакетів для стерилизації ProSteril

Крафт-пакети застосовуються в медичних установах, косметології, салонах краси для проведення повітряної стерилізації манікюрних, медичних інструментів у сухожарових шафах.

Процедура стерилізації складається з трьох етапів: ручне або автоматичне чищення інструментів, дезінфекція інструментів у спеціальних розчинах і потім стерилізація сухого інструменту в сухожаровій шафі. Паперові пакети використовуються на третьому етапі.

Безпосередньо перед приміщенням інструментів у сухожаровій шафі, треба скласти їх у пакет (пакет заклеїти). Після процедури, цей набір інструментів можна зберігати безпосередньо до початку роботи. Пакет відкривається в присутності клієнта.

Відгуки
Покупці, які купили цей товар, також придбали
Ми пропонуємо найкращі бренди