Sae Yang Microtech

Sae Yang Microtech

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
3700.00 грн.
 
4150.00 грн.
 
7366.70 грн.
 
7366.70 грн. 6200.00 грн.

Про компанію SAEYANG MICROTECH

Компанія SaeYang Microtech (Південна Корея) була створена в 1976 р. Основним напрямком роботи було створення електромоторів для стоматологічної техніки. Надалі вони значно розширили сферу свого впливу, зокрема, звернули увагу на нігтьової сервіс. Фрезер для манікюру і педикюру стали дуже популярними серед покупців. У 1980 році була відкрита ще одна фабрика в Кореї, а в 2006 завод був побудований в Шанхаї, сюди ж перенесений і головний офіс. На даний момент продукцію від південнокорейської компанії SaeYang Microtech можна купити в різних куточках світу, 15 офіційних представництв і численна дилерська мережа пропонують якісне та доступне обладнання від одного з кращих виробників на найвигідніших умовах. У нашому інтернет-магазині також доступні для покупців універсальні апарати для нігтьового сервісу, що відрізняються високою якістю і надійністю. На всю лінійку продукції цієї компанії поширюється гарантія: 1 рік на ручки і 2 роки на блок живлення.

Простота, доступність, функціонал фрезерів для манікюру і педикюру від Saeyang Microtech

Техніка від SaeYang Microtech, ціна якої є однією з найдоступніших на ринку, проста і зручна в роботі. У широкому асортименті розроблена лінійка апаратів, призначених для стоматологічних кабінетів. Вони виконані з безпечних матеріалів, сертифікованих для використання в медичних установах. Також детально опрацьовано питання функціональності пристроїв, зручності в роботі. Серед іншого, була розроблена лінійка портативних автономних мікромоторів, призначених для використання лікарями-стоматологами. Додатково представлені різні наконечники та інше допоміжне обладнання для клінік.

У каталогах SaeYang Microtech в широкому асортименті представлені фрезери, використовувані в салонах краси, манікюрних кабінетах та інших спеціалізованих установах. Це може бути як універсальне обладнання, так і вузькоспеціалізоване: для манікюру, педикюру, нарощування нігтів. Головними особливостями такої техніки є високий рівень зручності та безпеки, як для майстра, так і для клієнта:

  • низький рівень шуму;
  • мінімальна вібрація;
  • ножна та ручна система управління для більш легкої роботи при різних умовах;
  • відмінні показники швидкості обертання головки і можливість регулювати кількість обертів для виконання певних завдань.

Фрезери SAEYANG MICROTECH, замовити які можна на сайті нашої компанії, представлені в оригінальному, дизайнерському виконанні, що дозволяє підібрати обладнання не тільки  відповідно до технічних можливостей, але і під певний стиль манікюрного кабінету або відповідно до кольору фірмової символіки салону краси.

Фрезери SaeYang Microtech оптом і для роздрібних покупців

Наша компанія пропонує в асортименті якісне та надійне обладнання SaeYang Microtech з доставкою по всій території України. Ми готові запропонувати вам найбільш зручні і вигідні умови співпраці, в тому числі можливість оплати товарів при отриманні в відділеннях Нової Пошти. Для жителів м. Харків можлива кур'єрська доставка в найкоротші терміни, до кінця дня за умови оплати до 12.00.

Ми пропонуємо найкращі бренди