Ультразвуковi ванни

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
8300.00 грн.
 
5290.20 грн.
 
3942.50 грн.
 
4098.10 грн.
 
4664.40 грн.
 
12761.30 грн.
 
1758.60 грн.
 
1608.10 грн.
 
3994.40 грн.

Ультразвукові (УЗ) мийки для манікюру

Ультразвукова ванна для манікюрного інструменту є прекрасним помічником для кожного майстра. З її допомогою можна швидко і якісно проводити чистку будь-яких інструментів, а також готувати їх для подальшої стерилізації. Це обладнання доволі просте в експлуатації, як правило, не має додаткових функцій і розібратися з ним зможе навіть непрофесіонал. А застосування додаткових знезаражувальних розчинів дозволять застосовувати ультразвукову мийку для стерилізації робочого інструмента, скорочуючи час на обробку насадок, фрез, ножиць.

Асортимент ультразвукових мийок для інструменту

Серед величезного асортименту ультразвукових ванн вибрати саме ту, яка вам найбільше підходить, досить легко, враховуючи деякі особливості кожної моделі.

  • Місткість. Краще відразу купувати ванну об'ємом понад 1000 мл, в яку легко помістяться всі аксесуари. З огляду на те, що для якісної обробки він не повинен стикатися один з одним, а також зі стінками ванни, необхідно подбати про місткий резервуар. Невеликі ультразвукові ванни для манікюрного інструменту підійдуть для домашнього використання, їх обсяг, в середньому, становить 600-800 мл.
  • Функція нагріву. Забезпечує більш якісну обробку за короткий проміжок часу.
  • Таймер. Автоматично виключить пристрій через певний проміжок часу без додаткового контролю.
  • Форма. Залежить від використовуваних інструментів. В одному випадку більш зручними будуть квадратні ванни, а для довгих предметів краще підібрати прямокутні. Також можна купити ультразвукові ванни для манікюрного інструменту овальної або трикутної форми, якщо вони відповідають вашим вимогам.
  • Сила ультразвуку. Від неї залежить, наскільки якісною буде очищення. Для фрез, наприклад, цей показник повинен бути досить великим, щоб впорається з видаленням мікрочастинок з складних заглиблень на насадках.

Особливості вибору ультразвукової ванни

До важливих особливостей вибору ультразвукової ванни для манікюрного інструменту є якість обладнання, гарантія виробника і ціна. На сайті нашої компанії представлені ванни від популярних брендів. На всі ультразвукові ванни є гарантія, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний виріб, який буде бездоганно працювати протягом тривалого часу. Ціна ультразвукових ванн є цілком доступною. Ми можемо запропонувати як недорогі пристрої для домашнього використання, так і більш професійні апарати. Якщо ви ще сумніваєтеся, яка ванна вам підійде, отримати всю додаткову інформацію про обладнання для манікюрних салонів ви зможете у консультантів нашого магазину. Однак обробки в ультразвуковому стерилізаторі недостатньо для повного усунення всіх бактерій і для основної стерилізації застосовують сухожарові шафа або гласперленовий стерилізатор.

Доставка ультразвукових ванн для манікюрного інструменту здійснюється по всій території України компанією Нова Пошта.

Ми пропонуємо найкращі бренди