Захисні окуляри і щитки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Захисні окуляри і щитки для майстра манікюру і педикюру

При обробці натуральних, штучних нігтів, шкіри рук і стоп завжди утворюється дрібний пил, який розлітається на досить велику відстань. Так, необхідно використовувати витяжки, але вони не страхують від попадання пилу або шматочка нігтя в очі. Тому захисні прозорі окуляри або захисна маска для обличчя - той аксесуар, який потрібен кожному майстру нігтьового сервісу.

В інтернет-магазині Nailmag ви легко зможете купити захисні медичні окуляри  різних видів. Так само в каталозі магазина ви знайдете маску медичну захисну (щиток), якщо вам незручно використовувати окуляри.

Особливості окулярів

Ми пропонуємо окуляри захисні панорама - це найпоширеніший тип аксесуарів для майстрів в медичній та косметологічної сфері. Такі захисні медичні окуляри мають багато переваг:

  • забезпечують широкий огляд;
  • не спотворюють предмети;
  • мають ідеальну прозорість стекол;
  • мають високу міцність;
  • легко піддаються дезінфекції;
  • стійкі до появи подряпин і відколів.

В асортименті нашого магазину ви знайдете окуляри захисні відкриті прозорі, а також, окуляри захисні з покриттям, що не запітніє - найбільш зручний і практичний варіант.

Особливості масок

Якщо вас з якоїсь причини не влаштовують окуляри, вам знадобиться захисна маска для обличчя. Купити захисний щиток можна будь-якого розміру, в різній кольоровій гамі, а зручність використання таких аксесуарів вже всім відома.

Захисний медичний щиток, також, як і окуляри, виготовлений з прозорого, міцного матеріалу. Його форма зручна, за рахунок дужок захисні щитки для обличчя  добре тримаються на голові.

Захисна прозора маска не утруднює дихання. За рахунок спеціального покриття вона не пітніє, що полегшує роботу. Також маска захисна для обличчя прозора, легко очищується від будь-яких забруднень, довго не дряпається, стійка до різних ушкоджень при падінні. Її нескладно дезінфікувати хімічними методами. Це практичне і зручне рішення, а вартість такого аксесуара невисока.

Як захисний лицьовий щиток, так і окуляри виготовлені з особливого пластику. Сучасні технології дозволяють виробляти пластик, за оптичними властивостями максимально наближений до скла.

Такий пластик довго не покривається подряпинами, зберігаючи свою прозорість. Тому маска захисна медична багаторазова може використовуватися досить інтенсивно, тривалий час, не втрачаючи своїх характеристик.

З пластика також виготовлені фіксатори, дужки окулярів і масок. Вони легко регулюються, тому підібрати розмір, нахил аксесуара просто. Кольорова гамма дужок широка, можна обрати чорний колір (універсальний), прозорі дужки або щось яскраве.

Медичні маски з захисним екраном, окуляри мають малу вагу. Це вкрай важливо, тому що в такому захисті майстер проводить багато часу. І при великій вазі аксесуара до кінця робочого дня виникне біль в шиї, втома - це нікому не потрібно.

У нашому магазині ви зможете купити найкращі окуляри і маски, від відомих брендів - Ruier, ОЕМ. Якість продукції підтверджується гарантією виробника. Вартість товарів доступна для кожного майстра, в чому легко переконатися, переглянувши наш прайс.

Доставка товарів здійснюється в будь-яке місто України, тому, де б ви не жили, ви зможете придбати якісні аксесуари для свого салону або для себе особисто. Оформити замовлення дуже просто, як і оплатити. При необхідності, ви зможете проконсультуватися з менеджерами, обравши для себе модель окулярів або маски, що оптимально вам підійде.

Ми пропонуємо найкращі бренди