Пінцети для манікюру і педикюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
280.00 грн.
 
250.00 грн.
 
140.00 грн.
 
140.00 грн.
 
250.00 грн.
 
370.00 грн.
 
370.00 грн.

Пінцети для манікюру і педикюру

Пінцет не є основним інструментом майстра манікюру, але обійтися без нього просто неможливо. Особливо якщо мова йде не тільки про здоров'я нігтів, але і про їх декоративне оформлення. Пінцет використовують для нарощування і корекції нігтів, створення арки, оформлення стразами і іншим дрібним декором. Незважаючи на те, що зовні пінцети мало чим відрізняються один від одного, лише формою кінчиків, їх призначення може сильно відрізнятися, як і ефект від використання цього інструменту.

Найбільш поширені пінцети:

  • З закругленими кінцями - забезпечує надійне захоплення дрібних деталей, в тому числі з нерівними, закругленими краями, використовується для корекції брів.
  • З вигнутими кінцями - добре захоплює і утримує дрібні деталі, зручний для розміщення декору на нігтях.
  • Загострені - використовуються для опрацювання дрібних деталей при дизайні нігтів, застосовуються для нарощування і корекції вій.
  • Фіксуючий або зворотний пінцет для нігтів - використовують для моделювання нігтів, створення арки при акриловому й гелевому нарощуванні.
  •  

Кожен майстер індивідуально підбирає набір пінцетів для манікюру, в залежності від напрямку своєї діяльності, а також з урахуванням навичок роботи з обраним інструментом.

Пінцет для манікюру повинен мати певні технічні параметри, які забезпечують зручність роботи і безпеку для клієнта. В першу чергу слід обирати інструменти, які легко можна продезінфікувати і почистити. Саме тому в салонах краси та манікюрних кабінетах не рекомендується використовувати пінцети з покриттям. Найкраще купити пінцет з медичних сплавів, вони більш стійкі до впливу температур і різних препаратів, їх можна багаторазово очищувати від клейових складів, гелю і лаків, які можуть потрапити на інструмент в процесі роботи. Такий матеріал стійкий до впливу мікроорганізмів і бактерій і є безпечним як для клієнта, так і для самого майстра.

Зручність використання пінцета безпосередньо залежить від його форми, плавності ходу ручок, а також наявності перфорації, яка дозволяє надійно утримувати інструмент під час роботи. Головною ознакою якісного професійного інструменту є бездоганне змикання крайок, при якому майстру не доводиться докладати додаткових зусиль.

Якісна продукція у перевіреного продавця.

У нашому магазині товарів для нігтьового сервісу і подології можна підібрати пінцети для будь-яких цілей. Це може бути пінцет для страз на нігті, пінцет для арки нігтів, інструмент для нарощування вій, коректування брів і універсальні пінцети. Ми пропонуємо продукцію компанії Сталекс, яка відрізняється високою якістю, безпекою та тривалим терміном експлуатації. Замовити інструмент для нігтьового сервісу можна безпосередньо на сайті компанії або зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону. Доставка здійснюється по всій території України будь-якою зручною кур'єрською службою.

Ми пропонуємо найкращі бренди