Підставки для фрез

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
88.00 грн.
 
88.00 грн.
 
60.00 грн.
 
112.00 грн.
 
112.00 грн.
 
60.00 грн.

Підставки для манікюрних фрез

Апаратний манікюр і педикюр - обов'язкова послуга в будь-якому салоні краси і у кожного професійного майстра. І у кожного майстра є власний набір насадок для фрезера - металевих, керамічних, алмазних тощо. Зберігати їх в заводській упаковці незручно, те ж саме стосується і очищення, стерилізації, тому розумним рішенням стане купити підставку для фрез. І великий вибір підставок ви знайдете в цьому розділі каталогу NailMag.

Особливості підставок

Кожна підставка для фрез являє собою підставку з отворами, куди і вставляються фрези, бори. Залежно від типу, вони можуть бути прямокутними, круглими, одно- або багатоярусними, з кришками або без. Що обрати? Залежить від ваших цілей:

  1. Прямокутна підставка для манікюрних фрез, відкритого типу. Має регульований тримач, тому може розкладатися в трьох положеннях. Не має кришки. У нашому магазині продаються підставки на 16 фрез, для турбінного або прямого наконечника. Такі моделі зручні і для повсякденного використання, і для стерилізації в автоклаві.
  2. Кругла підставка для фрез з кришкою, одноярусна. Також виготовлена з пластику, отвори для борів розташовані на основі, по колу. Відрізняється великою місткістю. Такі моделі ідеальні для зберігання борів, адже кришка запобігає потраплянню пилу або інших забруднень на наконечники.
  3. Круглі підставки для фрез багатоярусні. Від попереднього типу відрізняються кількістю ярусів, відповідно, місткістю. Теж мають кришку, що захищає фрези від забруднення.

Кожна підставка для фрез, ціна якої невисока, допоможе зберігати наконечники максимально зручно і охайно, з дотриманням всіх правил. Купуючи такі аксесуари, ви зможете легко сортувати бори, комплектувати набори на свій розсуд. І, звичайно ж, легко очищувати інструмент, стерилізувати його за всіма правилами, без ризику втрати або пошкодження.

В інтернет магазині NailMag - тільки перевірені товари

Незважаючи на те, що підставки вважаються аксесуаром, до їх якості пред'являються доволі  високі вимоги. Так, матеріал, з якого вони виготовлені, повинен бути:

  • міцним;
  • стійким до пошкоджень і зносу;
  • стійким до хімічних речовин;
  • якщо підставка призначена для стерилізації інструментів в автоклаві, пластик повинен витримувати високу температуру.

Але це не всі вимоги. Сама по собі підставка повинна бути зручною у використанні, надійною і стійкою. Отвори під бори - правильної форми, без вад. Кришка, якщо вона є - щільно прилягає, але легко знімається. Все це нюанси, що визначають не просто зручність використання, але і практичність аксесуара. Тому якість є важливою навіть у таких «дрібницях».

Якщо вам потрібна правильна підставка для фрез в Україні, придбати її ви зможете в магазині NailMag. У нас представлений великий вибір таких аксесуарів, і їх якість не підлягає сумніву. При цьому кожна підставка для фрез, купити яку ви зможете з доставкою по всій країні, має цілком доступну ціну, в чому неважко переконатися, ознайомившись з каталогом.

У нашому магазині ви знайдете безліч підставок для фрез, призначених для утримання, зберігання та дезінфекції насадок для фрезера. На 7 фрез, на 10 фрез, популярна підставка "тортик" на 48 фрез,  підставки, що можуть використовуватися у автоклаві, підставки з кришками, які захищають фрези від забруднення.

Ми пропонуємо найкращі бренди