Рукавички для манікюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
340.00 грн. 170.00 грн.
 
340.00 грн. 170.00 грн.
 
608.40 грн. 450.00 грн.

Рукавички для манікюру

У цьому розділі інтернет-магазину Nailmag ви зможете придбати якісні рукавички для майстра манікюру. Сьогодні виконання будь-яких процедур в рукавичках - головна вимога безпеки, і кожен поважаючий себе професіонал неухильно виконує цю вимогу. При цьому потрібно використовувати одноразові рукавички для манікюру, в іншому випадку порушуються правила безпеки. Робити манікюр в рукавичках означає виключити навіть малу ймовірність контакту зі шкірою, потом, кров'ю тощо. Це повна безпека і для клієнта, і для майстра. Тому варто відразу купити рукавички для майстра манікюру в солідній кількості, адже це той аксесуар, який витрачається у великій кількості.

Види рукавичок для майстра манікюру

Які рукавички потрібні для манікюру? До них висувається кілька вимог:

  • Міцність матеріалу. Рукавички для манікюру і педикюру повинні витримувати надмірне розтягування, випадковий контакт з інструментом або фрезами.
  • Стійкість до різних речовин - косметичних, миючих, дезінфікувальних.
  • Висока еластичність. Рукавички для манікюру і педикюру повинні зручно вдягатися і зніматися, але при цьому добре облягати руку.
  • Збереження високої чутливості рук. Якщо рукавичка занадто товста, працювати в ній буде незручно.
  • Безпека у використанні.

Рукавички для манікюру купити можна різні, але сьогодні найбільше цінуються рукавички нітрилові. Саме вони в великому асортименті представлені в нашому магазині.

Переваги нітрилових рукавичок

Нітрил - сучасний матеріал, який називають штучним каучуком. З нього виготовляють міцні і еластичні рукавички для манікюру, ціна яких більш ніж доступна. Іноді їх називають нітрилові вінілові рукавички, але це неправильна назва, вініл - зовсім інший матеріал. Але не тільки для манікюру - нітрилові рукавички прагнуть купити і косметологи, стоматологи, інші фахівці в сфері медицини.

Нітрилові рукавички для манікюру відповідають всім вимогам. І мають головну перевагу - не викликають алергії. Викликати алергію може головний конкурент нітрилових медичних рукавичок - латексні. Натуральний латекс має багато переваг, він теж міцний, еластичний, добре облягає руку і забезпечує високу чутливість пальців. Але у деяких людей він викликає алергію. Тому, розмірковуючи, які і де купити рукавички для манікюру, багато майстрів вибирають нітрил.

Види нітрилові рукавичок

Якщо ви хочете придбати нітрилові рукавички для манікюру, доступні такі варіанти:

  • рукавички оглядові нітрилові нестерильні непудровані;
  • рукавички з повним нітрилові покриттям (облив);
  • латексні.

Переважно, рукавички для нарощування нігтів і інших маніпуляцій купують непудровані, нестерильні. Розміри нітрилових рукавичок різні, можна підібрати і на невелику, і на велику руку.

Які кращі нітрилові рукавички? Фахівці рекомендують рукавички нітрилові чорні. В даному випадку колір говорить про щільність матеріалу, і чорні вважаються найщільнішими.

Але якщо ви віддаєте перевагу латексу, можна купити рукавички латексні нітрилові - їх зовнішнє покриття з нітрилу не викликатиме алергії у клієнтів, а латекс забезпечить вам комфорт при роботі.

Що стосується виробників і моделей, то у нас ви знайдете рукавички для манікюру Фаберлік, Фікс Прайс, Safe, Nitrimax. Відгуки про нітрилові рукавички - найпозитивніші, а їх вартість більш ніж доступна.

У нас можна дешево, оптом купити чорні нітрилові рукавички або рожеві, бузкові - є всі розміри.

Ми пропонуємо найкращі бренди