Полірувальники силіконові

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
123.50 грн.
 
118.30 грн.
 
118.30 грн.
 
118.30 грн.
 
118.30 грн.
 
41.50 грн.
 
41.50 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
27.70 грн.
 
118.30 грн.

Полірувальники силіконові для манікюру

В асортименті насадок для фрезерів вже давно з'явився такий вид, як полірувальник силіконовий. Це багатофункціональна, довговічна і зручна в роботі насадка, що дозволяє вирішувати безліч завдань при обробці натуральних або штучних нігтів, шкіри.

В інтернет-магазині NailMag в Україні ви знайдете великий вибір таких насадок. Всі вони виготовлені з якісних компонентів, є сертифікованим товаром. Ми пропонуємо продукцію популярних в Україні брендів, які зарекомендували себе найкращим чином. І, звичайно ж, на всі товари надається гарантія, що якнайкраще свідчить про їхню якість.

Замовити у нас полірувальники нескладно - достатньо обрати потрібні фрези і оформити замовлення. При необхідності співробітники магазину проконсультують з вибору і порекомендують те, що підійде для ваших цілей. Доставка замовлень здійснюється в будь-який населений пункт України.

Особливості силіконових насадок

Силіконовий полірувальник для манікюру виробляється таким чином. При формуванні насадки з'єднують розплавлений силікон і абразивні частки, цю суміш заливають у форми. В результаті отримують робочу частину з однорідною структурою. Так, в процесі роботи, поверхня насадки стирається, але сама фреза не втрачає своєї функціональності і дозволяє  так само ефективно обробляти нігті і шкіру.

Всі насадки розрізняють за формою, твердістю і абразивністю:

  • найжорсткіші, з великим абразивом використовують для шліфування шкіри стоп (фінішна обробка);
  • для полірування штучних нігтів використовують м'які насадки різної абразивності;
  • для полірування натуральних нігтів, покриття їх маслом або воском застосовують найм'якші насадки з дрібним абразивом.

Що стосується форми, то силіконові полірувальники для апаратного манікюру можуть мати конусну, циліндричну, грушоподібну форми, «зворотний конус» тощо.

В асортименті магазину ви знайдете різні форми і типи полірувальників. Найуніверсальніший  з них - полірувальник силіконовий h340m. Він має середню жорсткість, може використовуватися для обробки шкіри, натуральних і штучних нігтів. Але, звичайно ж, для грамотної роботи потрібен не тільки полірувальник силіконовий н340м, і в каталозі магазина ви знайдете все, що потрібно для професійного нігтьового сервісу.

Переваги силіконових фрез

Чим хороші такі полірувальники? Вони мають безліч переваг:

  • довгий термін служби - за рахунок однорідності структури по всій товщі насадки;
  • високу ефективність;
  • акуратність обробки;
  • не викликають алергії;
  • легко очищуються і дезінфікуються хімічним способом.

Завдяки всім цим перевагам силіконові полірувальники успішно зайняли свою нішу серед численних видів фрез для апаратного манікюру. Вони незамінні при втиранні масел і воску, адже не вбирають в себе склад, а значить, легше очищаються. Так само ці полірувальники доцільно використовувати для обробки діабетичної стопи, при якій, як відомо, потрібна максимальна охайність.

Ми пропонуємо найкращі бренди