CHIYAN

CHIYAN

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Про компанію CHIYAN

У сфері апаратного манікюру і педикюру особливою популярністю користуються керамічні фрези. Міцні, довговічні, стійкі до агресивних впливів зовнішнього середовища, такі насадки дозволяють працювати з комфортом, продуктивно і безпечно. Професіонали українського ринку б'юті-послуг рекомендують купити керамічні фрези CHIYAN. Ця китайська компанія більше 7 років відома на світовому ринку, а в Україні представлена останні кілька років.

Китайська компанія CHIYAN змогла змінити уявлення про товари з Піднебесної - інструменти її виробництва відрізняються високою якістю і повністю відповідають сучасним стандартам. Характеристики, зручність і довговічність насадок оцінили багато професіоналів манікюру та нейл-арту. Крім того, інструменти універсальні, підходять до багатьох моделей фрезерів, в тому числі, і для домашнього застосування. Це означає, що замовити продукцію CHIYAN можуть і ті, хто вважає за краще займатися манікюром самостійно. Серед таких покупців товари китайського бренду теж користуються повагою.

Особливості продукції CHIYAN

Компанія з Китаю спеціалізується на виробництві керамічних фрез. Використовується особлива кераміка - діоксид цирконію. Цей матеріал за своєю міцністю не поступається титановим сплавам, не схильний до корозії, хімічно інертний, не нагрівається при роботі, довго тримає заточку.

Крім кераміки, для виробництва насадок використовується карбід вольфраму - особливо міцний і зносостійкий сплав. В каталозі CHIYAN можна знайти алмазні фрези, шліфувальні керамічні насадки і одноразові ковпачки, насадки-щітки. Вся продукція виробляється на власному заводі компанії і поставляється в різні країни Азії, Європи, в США. І при гідній якості вартість товарів CHIYAN більш ніж доступна, як для оптових, так і для роздрібних покупців.

Асортимент продукції Chiyan

У каталозі нашого магазину ви зможете знайти такі товари китайського бренду:

  • Керамічні фрези. Циліндри і конуси різних розмірів, з різним ступенем абразивності дозволяють обрати інструмент для зняття гель-лаку, обробки кутикули, проведення інших процедур манікюру або педикюру.
  • Металеві тримачі для шліфувальних барабанчиков. Високий ступінь гігієнічності досягається за рахунок використання одноразових барабанчиков, теж виробництва «Чіянна». А тримач дозволить міцно зафіксувати елемент.
  • Тримачі для ковпачків. Пісочні шліфувальні ковпачки використовуються для обробки загрубілої шкіри, натоптишів, шліфування стоп. Процедури популярні, і одноразові ковпачки роблять їх не тільки ефективними, але і безпечними.
  • Одноразові шліфувальні ковпачки. Вони призначені для застосування в педикюрі і використовуються для видалення мертвої шкіри і мозолів з підошов ніг. Ковпачки для педикюру CHIYAN бувають різної абразивності: дрібної, середньої і грубої. Також вони розрізняються кольорами, найгрубіші ковпачки - коричневі, середні ковпачки зеленого кольору, ніжно-рожеві призначені для остаточної шліфовки стопи.

Оплата і доставка комплектувальних частин до фрезера Chiyan

Якщо вас цікавить продукція CHIYAN за доступною ціною, зверніть увагу на каталог магазину Nailmag. Тут ви зможете обрати все, що потрібно для безпроблемнї і комфортної роботи з фрезером. Замовити інструменти «Чіянна» з доставкою по Україні нескладно - достатньо оформити заявку, обравши відповідні позиції. Ми відправляємо посилки до Києва, Одеси, Дніпра, Полтави, Івано-Франковська, Запоріжжя та інших міст. А придбати CHIYAN можна оптом чи вроздріб.

Ми пропонуємо найкращі бренди