Пензлики для манікюру

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
170.00 грн. 160.00 грн.
 
40.10 грн.
 
63.10 грн.
 
56.10 грн.
 
70.20 грн.
 
168.00 грн. 159.60 грн.
 
70.20 грн.
 
53.20 грн.
 
56.10 грн.
 
67.00 грн.
 
147.10 грн.
 
63.90 грн.
 
63.90 грн.
 
73.80 грн.
 
147.10 грн.
 
78.60 грн.
 
53.20 грн.
 
78.60 грн.
 
70.20 грн.
 
63.10 грн.
 
53.20 грн.
 
53.20 грн.

Пензлики для манікюру

Сьогодні манікюр давно перестав бути просто гігієнічною процедурою і перетворився на справжнє мистецтво. Нейл-арт популярний і затребуваний, змінюється мода тільки на оформлення нігтів, але не на сам дизайн. Щоб красиво розфарбувати ніготь, покрити його візерунками або іншим декором, потрібні різні пензлі для манікюру. І в повному асортименті ви знайдете їх в цьому розділі каталогу.

Інтернет-магазин NailMag пропонує широкий вибір манікюрних пензликів для різних видів розпису, втирок, покриттів, ліплення тощо. Асортимент представлений брендом East Rich (Тайвань). Продукція цього виробника заслужила позитивні відгуки і повагу як початківців, так і професійних майстрів нейл-арту.

Види пензлів

Купити пензлі для манікюру нескладно, набагато складніше їх обрати. Особливо, якщо ви тільки починаєте працювати з декором нігтів. Але в нашому каталозі ви знайдете пензлика для манікюру з описом, а нижче - інформацію про їх видах і сфері застосування.

Які можна купити пензлі для манікюру в Україні:

 • Для акрилу. Такі моделі мають класичну форму (гострий овал), виконані з натурального ворсу - він найкраще підходить для роботи з акриловими масами.
 • Манікюрні пензлі для гелю. Вони можуть бути овальними, плоскими, скошеними або прямокутними, трикутними. Ці інструменти універсальні, адже застосовуються не тільки при нарощуванні, а й при розписуванні нігтів. Переважно, ними виконуються великі елементи - пелюстки квітів, смуги, великі завитки тощо. Такий пензлик для манікюру зроблений з нейлону, він більш зручний для роботи з гелем. Також такі пензлі використовуються  і для покриття нігтів гель-лаком.
 • Для ліплення і втиркі. Такі пензлики роблять з силікону. Хоча сьогодні силіконовий пензлик для манікюру може використовуватися і для малювання на нігтях, і для багатьох він є зручнішим за ворсовий.
 • Для розпису. Щоб зробити гарний манікюр пензлики повинні бути різними - не тільки широкими, але і тонкими, тому про них варто розповісти докладніше.

Матеріал виготовлення

 • Натуральні пензлі роблять з вовни соболя або колонка. Вони служать досить довго і мають прекрасний ворс, який підходить для будь-якого виду фарб. Малювати такими пензлями виходить найкраще.
 • Штучні пензлики виготовляють з високоякісних матеріалів, наприклад, нейлону. Вони призначені для роботи з синтетичними матеріалами, такими як гель. Ці пензлі дешевші за натуральні, але при цьому вони досить надійні.
 • Останнім часом стали популярні силіконові пензлі, цей дублер стандартних пензликів може похвалитися довговічністю, універсальністю і зручністю.

Товщина ворсу

За своєю товщиною і формою загальноприйнятою вважається нумерація від №000 до №8. Відповідно, №000 - найтонший пензлик (лайнер), а №8 - найбільший.

Форма пензля

 • Точкова. Скупчення ворсинок робить її схожою на піку. Для виконання найдрібніших деталей, ретельного вимальовування візерунків
 • Лайнер. Круглий пензлик з довгими ворсинками. Незамінний для геометрії, довгих ліній і промальовування різних стеблинок.
 • Пелюстка. Плоска, звужується до кінця. Для дрібних малюнків, розпису, виведення френча, накладення блискіток.
 • Овальна. Ця форма пензлика дуже зручна, дозволяє набирати і викладати потрібну кількість матеріалу на ніготь, а також наносити його тонким шаром.
 • Плоска. Володіє широкою робочою поверхнею і рівно зрізаним кінчиком. Для малювання квітів, розподілу блискіток, пудри і втирок. Підійде як заміна стандартного пензля від лаку.
 • Скошена або кинджалоподібна. Ворс зрізаний під кутом 45 градусів. Дозволяє робити об'ємні малюнки і тонкі візерунки, французький манікюр і китайський розпис.
 • Віялова. Ворсинки розходяться півколом, утворюючи віяло. Для оформлення градієнта, дизайну з блискітками, акрилової пудри, абстрактних малюнків.
 • Для нарощування. Набагато товщі і ширші за пензлі для малювання.
 •  

Отже, яку купити пензлі для манікюру, якщо вони потрібні для малювання на нігтях?

Щоб зробити акуратні точки і промальовувати дрібні деталі, потрібно купити пензлик для манікюру точковий. Для витончених ліній і завитків, геометрії купуються лайнери.

Щоб зробити градієнт, намалювати квіти, розподілити глітер, підійде плоский пензлик з рівним кінчиком. А пензлем скошеної форми або пелюсткою зручно робити французький манікюр, китайський розпис декількома кольорами, будь-які візерунки.

Для оформлення градієнта, посипання, абстрактних малюнків потрібно замовити пензлика для манікюру віялової форми. Щоб отримати дизайн в горошок, дрібні квіточки або мереживо, використовують дотси - стрижні з маленькою кулькою на кінці.

Таким чином, в сфері нейл-арту є маса інструментів, кожен з яких потрібен для певних цілей. І кожному майстру потрібно мати повний набір пензлів, які будуть відрізнятися не тільки типом, але і розміром.

Як купити хороші пензлики

Дійсно, купити пензлі для манікюру в Україні можливо, в будь-якому магазині. Але коли виникає питання про якість, вибір ускладнюється. Щоб пензлі робили манікюр красиво, без огріхів, їхній ворс повинен бути ідеальним, добре закріпленим, а ручки - зручними, нековзними.

Де можна купити пензлик для манікюру з такими характеристиками і за розумною ціною? У нашому магазині. Каталог приємно вразить вас асортиментом і цінами, а умови оплати і доставки - зручністю, як для представника салону краси, так і для приватного майстра. Ми пропонуємо доступні ціни на пензлики для манікюру, гарантуючи якість кожного інструменту.

Ми пропонуємо найкращі бренди