Лотки для інструментів

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
281.90 грн.
 
158.00 грн.
 
98.40 грн.
 
139.00 грн.
 
120.00 грн.
 
266.30 грн.

Лотки для манікюрних інструментів

Робота стерильним інструментом - головне правило кожного майстра манікюру і педикюру. Для кожного клієнта повинні бути підготовлені не просто чисті, а стерильні інструменти, тому їх очищення, дезінфекція та стерилізація повинні проводитися часто. І зробити процес більш зручним допоможе лоток для манікюрних інструментів, який ви легко купите в інтернет-магазині NailMag.

Види і особливості боксів для дезінфекції

В цьому каталозі ви знайдете лотки для манікюрних інструментів двох типів: пластикові та металеві.

Лоток для манікюрного інструменту, виготовлений із пластику, призначений для зручного зберігання ножиць, пилок, пінцетів, щипців, кусачок тощо. Він може бути одно- або багатосекційним, і кожен майстер легко підбере потрібний варіант для конкретних цілей. Так, для однотипного інструменту краще підходить односекційний лоток, а якщо інструменти різні, краще обирати модель з декількома секціями.

Пластиковий лоток для інструментів манікюру має такі переваги:

  • міцність, легкість, універсальність;
  • проста очищення;
  • стійкість до хімічних речовин;
  • придатність для використання в автоклаві;
  • великий вибір моделей і забарвлень.

Якщо ж говорити про металеві лотки, то вони виготовляються з нержавіючої сталі. Як і пластикові, вони можуть бути одно- або багатосекційними. Як правило, сталевий лоток для стерилізації манікюрних інструментів має кришку, що робить його більш практичним і універсальним.

За формою лоток для інструментів, виготовлений з нержавіючої сталі, може бути прямокутним або овальним. Окремо виділяють контейнери-бокси для стерилізації. Вони мають круглу форму, кришку, що щільно закривається, відрізняються великою місткістю.

Придбати ємність контейнер для дезінфекції манікюрних інструментів

Який би лоток для стерилізації інструменту ви не обрали, можна не сумніватися в його якості і довготривалому терміні служби. У нашому магазині продаються товари від провідних виробників, з гарантованою якістю. Продукція представлена українськими, російськими і китайськими брендами. Кожен з них зарекомендував себе на ринку найкращим чином. І пропоновані нами лотки використовується не тільки майстрами манікюру, але і косметологами, медиками - що найкраще доводить відповідність продукції найсуворішим вимогам.

Якщо ви хочете купити якісний, але недорогий лоток для зберігання манікюрних інструментів, ознайомтесь з каталогом нашого магазину. У ньому знайдете багато моделей, як з пластика, так і зі сталі. Вартість лотків невисока, порівняно з іншими магазинами, а умови купівлі- найпростіші.

Доступна ціна обумовлена прямими поставками продукції, без великої кількості посередників, а також, особливою ціновою політикою магазину. Придбати манікюрні товари у нас можна оптом, за ще більш вигідною вартістю. Оформлення замовлень займає кілька хвилин, сплатити замовлення можна зручним і швидким способом, а доставку ми забезпечуємо в будь-який населений пункт України.

Ми пропонуємо найкращі бренди