Одноразова продукція та витратні матеріали

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
116.00 грн.
 
87.90 грн.
 
87.90 грн.
 
340.00 грн. 170.00 грн.
 
340.00 грн. 170.00 грн.
 
127.00 грн.
 
127.00 грн.
 
127.00 грн.
 
124.30 грн.
 
51.60 грн.
 
31.70 грн.
 
608.40 грн. 450.00 грн.
 
127.00 грн.
 
127.00 грн.
 
87.90 грн.
 
87.90 грн.
 
114.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Одноразова продукція та витратні матеріали

Якщо вам потрібні якісні витратні матеріали для манікюру і педикюру оптом, в інтернет-магазині Nailmag ви знайдете все необхідне. У нас ви знайдете одноразові медичні витратні матеріали для салонів краси, представлені відомими європейськими та азіатськими виробниками. Висока якість і практичність товарів, доступні ціни та оптимальні умови покупки зроблять оснащення вашого салону справою простою, маловитратною, зручною.

Інтернет-магазин витратних матеріалів для салонів краси оптом пропонує товари в широкому асортименті. У каталозі представлено кілька розділів.

Рукавички

Захист майстра і клієнта від інфекцій під час проведення різних процедур - головна умова в роботі будь-якого професіонала. І її легко виконати - досить надягти одноразові рукавички, які допоможуть запобігти контакту шкіри майстри зі шкірою клієнта. Це головний витратний матеріал майстра манікюру, і його має бути у достатній кількості для безперебійної роботи.

Пропонуючи витратні матеріали для салонів краси оптом, ми формуємо різноманітний асортимент, тому в розділі з рукавичками ви знайдете різні їх види:

  • Латексні. Натуральний латекс міцний і еластичний, стійкий до пошкоджень, впливів хімічних речовин. При цьому рукавички з латексу тонкі, комфортні, забезпечують високу чутливість пальців. Але латекс володіє одним недоліком: він може викликати алергію, тому підходить не всім.
  • Нітрилові. Це оптимальний варіант для алергіків - нітрит гіпоалергенний, тому безпечний матеріал. До того ж, він має всі переваги латексу - міцність, еластичність, стійкість до пошкоджень. І забезпечує високу чутливість пальців.

Маски

Маска захисна медична - перший бар'єр на шляху інфекції, що передається повітряно-крапельним шляхом. Також вони добре захищають від пилу, яка утворюється при обробці нігтів, шкіри стоп.

Ми пропонуємо зручні медичні захисні маски, в яких комфортно працювати. Вони естетично виглядають, а за рахунок різноманітності кольорів кожен майстер зможе обрати те, що йому підійде до уніформи. Медичні захисні маски купити можна в будь-якій кількості, без сумніву в їхній якості.

Шапочки

При проведенні косметологічних процедур на обличчі важливо попередити потрапляння волосся на оброблювану зону, потрапляння різних складів на зачіску. Також потрібно захистити волосся майстра від попадання на них пилу при виконанні манікюрних або педикюрних процедур. Наш магазин витратних матеріалів для манікюру і салонів краси пропонує великий вибір одноразових шапочок, естетичних, які надійно захищають зачіску, зручних у використанні. Придбати витратні матеріали можна за невисокою ціною і в будь-якій кількості.

Окуляри і щитки

Закуповуючи витратні матеріали для салонів краси оптом, не забудьте про захисні окуляри і щитки. Це те, що необхідно для захисту очей майстра під час проведення обробки нігтів і шкіри. Пил, уламки нігтів - потрапити в очі може все. Тому, якщо ви хочете придбати витратні матеріали для манікюру, вам потрібні прозорі щитки або окуляри. Вони міцні, легко очищуються і дезінфікуються, довго служать і зручні в роботі.

Аплікатори

Різноманітні аплікатори (мікробраш) - прості і надійні помічники при виконанні різних процедур. Аплікатори з голівкою з мікроволокон допоможуть охайно наносити препарати, знімати надлишки матеріалів зі шкіри або нігтів. Це потрібні витратні матеріали для салону, які варто замовити у великій кількості. І, пропонуючи витратні матеріали для салонів краси дешево, ми можемо забезпечити достатню кількість мікробрашів для будь-яких потреб.

Ми пропонуємо найкращі бренди