Стерилізатори

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
8300.00 грн.
 
164.00 грн.
 
1893.40 грн.
 
1452.50 грн.
 
112.10 грн.
 
155.60 грн.
 
5290.20 грн.
 
73.50 грн.
 
134.90 грн.
 
210.00 грн.
 
240.00 грн.
 
3942.50 грн.
 
4098.10 грн.
 
4664.40 грн.
 
134.90 грн.
 
12761.30 грн.
 
276.30 грн.
 
134.90 грн.
 
1758.60 грн.
 
1608.10 грн.
 
3994.40 грн.
 
1089.40 грн.
 
1120.50 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Стерилізатори для інструментів

Основа роботи кожного майстра нігтьового сервісу - відповідальність і дотримання всіх правил проведення процедур. Сюди входить і обробка, адже для кожного клієнта потрібен комплект стерильних інструментів. Стерилізація інструментів для манікюру сьогодні проводиться двома способами: термічним і хімічним. Обладнання та аксесуари для обробки ви зможете купити в магазині Nailmag.

Замовити обладнання можна як оптом, так і в роздріб. Скільки коштує стерилізатор для манікюрних інструментів? Недорого, в чому дуже просто переконатися, переглянувши наш прайс.

У нас легко придбати манікюрні стерилізатори і аксесуари до них з доставкою по всій Україні. У каталозі ви знайдете продукцію брендів з бездоганною репутацією - Codyson, Ruier, SUN, YRE, КМИЗ. Продукція сертифікована, має офіційну гарантію, тому, якщо ви хочете купити стерилізатор для манікюрних інструментів в Україні, ознайомтесь з цим розділом.

Кварцові стерилізатори

Ці компактні пристрої необхідні для термічної стерилізації того інструментарію, який використовується щодня. При обробці ножиці, щипці і пінцети занурюються в контейнер, наповнений кульками з кварцового скла. При цьому кульки нагріваються до температури 2500С, чого цілком достатньо для знищення всіх видів хвороботворних мікроорганізмів.

Кварцовий стерилізатор для манікюрних інструментів простий в роботі, надійний і безпечний. Він дозволяє швидко провести обробку - достатньо 15 секунд для повної стерильності. Вартість такого обладнання невисока, тому воно є найбільш популярним серед майстрів.

Ультразвукові мийки

Такі мийки (стерилізатори) використовують для якісного очищення обладнання та аксесуарів з різних матеріалів - металу, пластику, скла. Ультразвук легко видаляє забруднення, в тому числі, з рифлених і фігурних поверхонь. Тому ультразвукова мийка для манікюрних інструментів - незамінне обладнання для будь-якого салону краси.

Але потрібно пам'ятати, що, незважаючи на назву, ультразвукові стерилізатори для манікюрних інструментів забезпечують тільки їх чистоту. А знезараження проводиться за допомогою іншого обладнання. Вартість мийок залежить від їх продуктивності і технічних характеристик, але цілком доступна для кожного майстра.

УФ шафи

Купити УФ стерилізатор для манікюрних інструментів необхідно, якщо ви хочете мати запас стерильного інвентарю на весь робочий день. Ультрафіолет, за рахунок бактерицидних властивостей, забезпечить підтримку стерильності так довго, наскільки це необхідно. Але не знезаразить їх на 100%, адже затінені області залишаться необробленими. Для повноцінної дезінфекції рекомендується придбати сухожар для манікюру.

Сухожарові шафи

Якщо ви хочете купити стерилізатор для манікюру недорого, зверніть увагу на різноманітні моделі сухожарових шаф. Їх ефективність доведена часом - обробка сухою парою, нагрітим до 2600С, не залишає шансів жодному мікробу. Але потрібно враховувати, що стерилізація повинна тривати від 30 хвилин до 2 годин.

У нас ви зможете придбати сухожарові шафи для манікюрних інструментів досить дешево, з доставкою по всій країні.

Контейнери для розчинів

Хімічне знезараження є універсальним і надійним. А правильно обрана ємність-контейнер для дезінфекції манікюрного приладдя забезпечить зручну, правильну обробку інвентарю та аксесуарів. У нашому каталозі ви зможете знайти як великий бокс для дезінфекції манікюрного інструменту, так і компактний контейнер для фрез.

Ми пропонуємо найкращі бренди