Аксесуари (різне)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
40.00 грн.
 
15.00 грн.
 
155.80 грн.
 
155.80 грн.
 
15.00 грн.
 
15.00 грн.
 
60.90 грн.
 
60.90 грн.
 
59.80 грн.
 
15.10 грн.
 
22.60 грн.
 
18.90 грн.

Аксесуари для манікюру і педикюру

Ви шукаєте якісні аксесуари для манікюру і педикюру? Інтернет-магазин NailMag готовий надати вам все необхідне. Вивчайте каталог - в ньому ви знайдете:

  • Стаканчики пластикові для змішування різних рідин, препаратів і матеріалів для нарощування. Вони недорого коштують, стійкі до пошкоджень, естетично виглядають, легко очищуються. В упаковці - 100 штук стаканчиків, тому, незалежно від витрат, ви не відчуєте нестачі в такій потрібній і корисній тарі.
  • Стаканчики скляні для змішування - більш красиві, ніж пластикові, більш довговічні, досить міцні, адже мають товсті стінки. Вони легко очищуються від різних рідин, мономерів, фарб. Скло хімічно інертне, тому не вступить в реакцію ні з чим. І такий посуд легко стерилізувати будь-якими способами.
  • Роздільники для пальців ніг, для педикюру. М'які, комфортні, міцні і еластичні, вони допоможуть зробити всі процедури максимально охайно. У нас можна купити роздільники для педикюру рожеві, салатові, жовті - всі вони естетичні, мають привабливий дизайн. Через те, що розпірки виготовлені зі спіненого поліпропілену, їх легко очищувати і дезінфікувати хімічним способом.
  • Магніти для борів і фрез. Під час роботи не завжди зручно користуватися підставкою, набагато простіше застосовувати спеціальний магніт, який надійно утримає фрези, незалежно від того, як ви їх покладете на його поверхню. Акуратний «грибок» стійкий, а його поверхні вистачить для великої кількості фрез.
  • Палички апельсинові. Незамінні помічники при роботі з кутикулою, при виконанні манікюрних і педикюрних процедур, нанесенні лаків і гелів, вони завжди повинні бути на робочому столі, в достатній кількості.
  • Магніт-ручка для лаків. Без неї не можна працювати з «магнітними» гель-лаками, малюючи красиві візерунки на поверхні нігтя.
  • Стакан-підставка для манікюрних інструментів. Простий, зручний, красивий, розділений на кілька відділень - в ньому легко зберігати пензлі, стеки, інше манікюрне приладдя.

Всі ці аксесуари, в потрібній кількості, ви зможете купити в інтернет-магазині NailMag. Товари представлені відомими виробниками - SunShine і VICOVI. Продукція цих брендів користується попитом серед професійних майстрів і тих, хто самостійно займається манікюром і педикюром. При гідній якості, відповідно сучасним гігієнічним і екологічним вимогам, товари цих виробників мають невисоку ціну, тому доступні для всіх.

Замовити аксесуари нескладно, заявка оформлюється швидко. Ми відправляємо посилки по всій країні, тому, де б ви не жили, ви легко забезпечите свій салон або робоче місце всім необхідним для комфортних процедур.

Вартість товарів невисока, і, якщо закуповувати їх оптом, можна істотно заощадити на витратних матеріалах. Є питання? Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам.

Ми пропонуємо найкращі бренди