Аксесуари (різне)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
15.00 грн.
 
60.00 грн.
 
40.00 грн.
 
15.00 грн.
 
155.80 грн.
 
155.80 грн.
 
15.00 грн.
 
48.70 грн.
 
48.70 грн.
 
47.80 грн.
 
15.10 грн. 10.57 грн.
 
22.60 грн. 15.82 грн.
 
18.90 грн. 13.23 грн.

Аксесуари для манікюру і педикюру

Ви шукаєте якісні аксесуари для манікюру і педикюру? Інтернет-магазин NailMag готовий надати вам все необхідне. Вивчайте каталог - в ньому ви знайдете:

  • Стаканчики пластикові для змішування різних рідин, препаратів і матеріалів для нарощування. Вони недорого коштують, стійкі до пошкоджень, естетично виглядають, легко очищуються. В упаковці - 100 штук стаканчиків, тому, незалежно від витрат, ви не відчуєте нестачі в такій потрібній і корисній тарі.
  • Стаканчики скляні для змішування - більш красиві, ніж пластикові, більш довговічні, досить міцні, адже мають товсті стінки. Вони легко очищуються від різних рідин, мономерів, фарб. Скло хімічно інертне, тому не вступить в реакцію ні з чим. І такий посуд легко стерилізувати будь-якими способами.
  • Роздільники для пальців ніг, для педикюру. М'які, комфортні, міцні і еластичні, вони допоможуть зробити всі процедури максимально охайно. У нас можна купити роздільники для педикюру рожеві, салатові, жовті - всі вони естетичні, мають привабливий дизайн. Через те, що розпірки виготовлені зі спіненого поліпропілену, їх легко очищувати і дезінфікувати хімічним способом.
  • Магніти для борів і фрез. Під час роботи не завжди зручно користуватися підставкою, набагато простіше застосовувати спеціальний магніт, який надійно утримає фрези, незалежно від того, як ви їх покладете на його поверхню. Акуратний «грибок» стійкий, а його поверхні вистачить для великої кількості фрез.
  • Палички апельсинові. Незамінні помічники при роботі з кутикулою, при виконанні манікюрних і педикюрних процедур, нанесенні лаків і гелів, вони завжди повинні бути на робочому столі, в достатній кількості.
  • Магніт-ручка для лаків. Без неї не можна працювати з «магнітними» гель-лаками, малюючи красиві візерунки на поверхні нігтя.
  • Стакан-підставка для манікюрних інструментів. Простий, зручний, красивий, розділений на кілька відділень - в ньому легко зберігати пензлі, стеки, інше манікюрне приладдя.

Всі ці аксесуари, в потрібній кількості, ви зможете купити в інтернет-магазині NailMag. Товари представлені відомими виробниками - SunShine і VICOVI. Продукція цих брендів користується попитом серед професійних майстрів і тих, хто самостійно займається манікюром і педикюром. При гідній якості, відповідно сучасним гігієнічним і екологічним вимогам, товари цих виробників мають невисоку ціну, тому доступні для всіх.

Замовити аксесуари нескладно, заявка оформлюється швидко. Ми відправляємо посилки по всій країні, тому, де б ви не жили, ви легко забезпечите свій салон або робоче місце всім необхідним для комфортних процедур.

Вартість товарів невисока, і, якщо закуповувати їх оптом, можна істотно заощадити на витратних матеріалах. Є питання? Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам.

Ми пропонуємо найкращі бренди