Лизоформ

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
79.00 грн.
 
96.60 грн.
 
270.30 грн.
 
604.90 грн.
 
940.00 грн.
 
52.00 грн.
 
66.70 грн.
 
399.00 грн.
 
516.00 грн.
 
15.00 грн.
 
21.10 грн.
 
87.00 грн.
 
600.00 грн.
 
26.00 грн.
 
376.00 грн.

Про компанію Лізоформ Медікал

Компанія «Лізоформ Медікал» добре відома на території України. Вони випускають широкий асортимент продукції для прибирання в житлових, виробничих приміщеннях, в клініках, лікарнях, дитячих установах, салонах краси. У каталогах «Лізоформ» можна знайти практично все, що допоможе навести лад у приміщенні і за його межами. Це різні губки, мочалки, усілякий інвентар, хімія для побутового та професійного використання - чистячі і миючі засоби.

Заснована компанія була близько 25 років тому як представництво німецького концерну в Україні. На даний момент це один з найбільших постачальників, що працюють з найбільш ефективними і доступними засобами для прибирання. Крім цього «Лізоформ» пропонує купити оптом чи вроздріб товари для обробки рук, робочих поверхонь і медичного інструменту. Використання цих засобів дозволить утримувати приміщення в ідеальному стані, значно скорочуючи час на додаткове прибирання.

Кращі товари від «Лізоформ»

Серед великого асортименту товарів, часом, обрати і замовити «Лізоформ» з необхідними характеристиками, буває дуже складно. Ми пропонуємо детально ознайомитися з асортиментом цієї компанії.

  • Гігієна рук. Сюди входять креми, мило, піна для рук, а також різноманітні антисептики, що випускаються, як правило, у флаконах з розпилювачем. Чудовим доповненням для такого комплекту буде дозатор для рідин.
  • Обробка поверхонь та інструменту. Крім чистячих, миючих і дезінфікувальних рідин вам обов'язково знадобляться серветки і мочалки.
  • Ємності для дезінфекції. Забезпечують якісне і зручне знезараження інструментів і аксесуарів.

Всі дезінфікувальні засоби, представлені на сайті, можуть мати різний об'єм, що буде позначатися на вартості «Лізоформ», при купівлі засобів з однаковим принципом дії. Обираючи відповідний засіб, слід звертати увагу і на такі деталі:

  • особливості експлуатації;
  • сумісність з різними матеріалами;
  • чи допускається використання цих препаратів в приміщенні, де можуть перебувати діти, домашні тварини, люди похилого віку.

Доставка і оплата продукції Лізоформ

Ціна на товари «Лізоформ» залежить від можливостей і сфери застосування обраного препарату, але в будь-якому випадку залишається цілком доступною як для великих компаній і спеціалізованих клінік, так і для невеликих манікюрних салонів.

Своїм покупцям ми пропонуємо продукцію цього бренду на найвигідніших умовах. Це максимально швидка доставка «Лізоформ», відправлення посилки до Києва, Ковеля, Житомира, Одеси можливе вже на наступний день після оплати. По Харкову ми пропонуємо кур'єрську доставку в день оплати, якщо посилка оплачена до 12.00. Покупці, які замовляють оптом «Лізоформ» та інші товари з нашого магазину на суму не менше 2 тис. грн. отримують безкоштовну доставку в будь-населені пункти нашої країни.

Ми пропонуємо найкращі бренди