Сухожарові шафи

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
1825.00 грн.
 
1400.00 грн.
 
1050.00 грн.
 
1080.00 грн.

Сухожарові шафи (сухожари) для манікюру

Швидко і якісно стерилізувати практично будь-який інструмент допоможуть сухожарові шафи (термічні стерилізатори) для манікюру. Це обладнання в сфері нейл-послуг почали використовувати порівняно нещодавно, після того як ці стерилізатори отримали широке застосування в медицині. Зараз же майстри манікюру при обробці свого інструменту найчастіше віддають перевагу саме впливу сухого пара.

Переваги термічних стерилізаторів

Серед явних переваг таких апаратів варто відзначити:

 • Якісна стерилізація під високими температурами не залишає шансів для найрізноманітніших видів бактерій або грибків.
 • Обробка безпечна для металевих деталей, навіть після багаторазового стерилізації аксесуари зберігають свій первісний вигляд.
 • На відміну від кварцових пристроїв, фрези після обробки не вимагають заточування і правки.
 • Пристрій не вимагає складної підготовки до початку роботи і подальшої чистки контейнерів після завершення стерилізації.
 • Низька вартість пристрою, ціна сухожару для манікюру доступніша, ніж на інші види стерилізаторів.
 •  

Недоліки сухожарових стерилізаторів (сухожарів)

До певних недоліків відноситься обмеження з обробки деяких матеріалів, наприклад гуми або деяких полімерів, які погано витримують високу температуру. Але більшість майстрів у своїй практиці рідко використовують подібний матеріал, тому це обмеження мало впливає на вибір відповідного стерилізатора. Якщо ж ви хочете купити сухожарові шафи для манікюрного інструменту, необхідно врахувати певні особливості представлених апаратів.

Особливості термічних стерилізаторів

СЕРЕД ТЕРМІЧНИХ ВИДІЛЯЮТЬ ТРИ ВИДИ СТАРИЛІЗАТОРІВ:

 • Кульковий (гласперленовий) стерилізатор передбачає занурення робочої поверхні інструментів в контейнер з кульками із кварцового скла при температурі не більше 250 C⁰ на 5-15 секунд. Варто відзначити, що інструмент з не жароміцного матеріалу з часом деформується.
 • Автоклав впливає на інструмент паром з дистильованої води під тиском 3 атмосфер температурою до 135 C⁰. Такий стерилізатор здатний обробити багато об'єктів одночасно і витрачає мало електроенергії.
 • Сухожарові шафи обробляє металеві манікюрні прибори сухою парою при температурі до 260 C⁰. Залежно від температури час процедури може коливатися від 30ти хвилин до 2-х годин.

 

ВІДМІННОСТІ СУХОЖАРІВ ЗА ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ:

 • Об'єм робочої камери. Для роботи зручним буде і невеликий розмір, близько 1,5-2 л, і більш місткі пристрої на 4-5 л, в залежності від кількості інструментів, які ви плануєте стерилізувати.
 • Потужність. Визначає, наскільки швидко і ефективно буде оброблятися вміст шафи.
 • Максимальна температура. Обов'язково слід враховувати, в якому температурному діапазоні прилад працює і які матеріали з його допомогою можна буде стерилізувати.
 • Таймер. Може бути механічний або електронний. В обох випадках це буде зручне доповнення, яке самостійно вимкне прилад після завершення процесу обробки сухою парою.
 • Електронне табло. Дозволить відстежувати роботу пристрою, в тому числі температуру і час обробки.
 • Габарити. Сухожар для манікюру не повинен займати багато місця, щоб він міг легко розміститися в безпосередній близькості до робочого столу майстра.

Також слід звернути увагу на розташування контейнера, в який вміщують інструмент для стерилізації, зручність його виїмки.

Купити сухожарові шафи для манікюрних інструментів з доставкою в інтернет-магазині Нейлмаг

На сайті нашої компанії можна обрати і купити сухожарову шафу для манікюрних інструментів з доставкою по Україні. Це якісне та надійне обладнання за доступною ціною. Перед відправленням ми перевіряємо всі пристрої, відправлення товару здійснюється транспортною компанією Нова Пошта. Своїм покупцям ми пропонуємо оформити покупку будь-яким зручним способом, в тому числі за передоплатою, безготівковим розрахунком або сплатити при отриманні кур'єру або в відділенні транспортної компанії.

Ми пропонуємо найкращі бренди