Щітки і засоби для чищення фрез

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
30.00 грн.
 
25.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
20.00 грн.
 
60.00 грн.
 
122.90 грн.
 
25.00 грн.
 
20.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
100.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
25.00 грн.
 
81.00 грн.

Щітки і засоби для чищення фрез

При виконанні апаратного манікюру і педикюру якість, безпека процедури багато в чому залежить від стану насадок фрезерного апарату. При роботі з нігтями утворюється пил — він забиває насічки або напилення на фрезах, що призводить до погіршення обробки. Крім того, це негігієнічно, тому бори потребують якісного очищення після кожної виконаної процедури. І впоратися з цим завданням може щітка і рідини для чищення фрез.

Такі товари ви легко купите в інтернет-магазині NailMag. Потрібна вам щітка для чистки фрез або рідина для очищення борів -  в цьому розділі каталогу знайдеться все. Ми пропонуємо перевірені, якісні товари, які не підведуть, забезпечать найретельніше очищення фрез від пилу, бруду, біологічних рідин, препаратів тощо.

Щітки

У нашому магазині ви знайдете пластикові (або з натуральним ворсом) і латунні / сталеві щітки. Перші призначені для гладких насадок, а латунні використовують для більш рельєфних поверхонь. У каталозі представлені інструменти таких видів:

Латунна щітка для фрез. Виготовлена з тонких дротів, жорсткість легко регулюється за допомогою кільця, яке пересувається по довжині щітки. Пласка форма і велика довжина щітки робить її зручною і довговічною — кінчики щітки, що стали тонкими, можна просто обрізати.

 • Сталеві круглі щітки. Завдяки круглій формі, зручні при очищенні керамічних, твердосплавних, алмазних фрез.
 • Круглі щітки з натуральним ворсом. Легко і охайно зчищають пил з будь-якої поверхні.
 • Круглі, нейлон. Мають середню жорсткість, універсальні, довговічні.
 • Крацовка ворс. Оптимально підходять для будь-якого фрезера, швидко очищують будь-які фрези. Виготовлена з натурального ворсу.
 • Крацовка сталь. Висока жорсткість дозволяє видалити пил і бруд з найбільш рельєфної поверхні.
 • Щітки на довгій ручці. Призначені для ручного видалення забруднень.
 • Довга, нейлон. Як і латунна щітка для чистки фрез, дозволяє швидко, охайно видалити пил. Завдяки кільцю, жорсткість регулюється.
 •  

Рідини

Але якою б не була щітка, тільки з її допомогою складно позбутися від усіх забруднень. Тому, якщо домагатися ідеальної чистоти, потрібна щітка і рідини для чищення фрез, купити які ви зможете в цьому розділі.

Нами пропонується універсальний засіб для чищення фрез, яке допомагає розчинити жир, змити пил, забруднення будь-якого типу. Рідина для очищення фрез має складний склад, що забезпечує наступні властивості:

 • ефективне видалення бруду (за рахунок солі ЕДТА);
 • антисептичну дію (за рахунок центімоніуму броміду);
 • знищення грибків, найпростіших мікроорганізмів, вірусів, бактерій (за рахунок глутарового альдегіду).

Таким чином, засіб для очищення алмазних фрез діє комплексно, дозволяючи позбавитися від будь-яких забруднень, забезпечує ефективну дезінфекцію інструментів. Ця рідина для очищення фрез і борів концентрована, тому витрачається економно. Як і щітки, рідина для очищення дрібних стоматологічних алмазних інструментів Владміва продається в нашому магазині за доступною ціною, і купити її нескладно.

Ми пропонуємо найкращі бренди