Blossom

Blossom

Про компанію BLOSSOM

У медичній і б'юті-сфері добре відома продукція американського бренду BLOSSOM. Різноманітні рукавички для виконання діагностичних процедур, маніпуляцій є неодмінною умовою роботи будь-якого лікаря, майстра манікюру та педикюру, косметолога тощо. Компанія Blossom виробляє широкий асортимент рукавичок, і в Україні такі товари давно користуються великим попитом. Не безпідставно - купити рукавички Blossom -  означає придбати гідну продукцію, за доступною ціною.

Особливості товарів «Блоссом»

Якщо ознайомитись з каталогом Blossom, можна знайти чимало різновидів продукції. Компанія виробляє латексні, нітрилові, вінілові рукавички, стерильні і нестерильні. Кожен фахівець, незалежно від сфери діяльності, зможе знайти для себе рукавички, які ідеально підходять за характеристиками, розміром і вартості. До переваг продукції «Блоссом» можна віднести і великий вибір кольорів, ароматизовані види рукавичок і товари з нанесеним гелем  для догляду на внутрішній поверхні, для захисту шкіри рук від пересихання, роздратування. Найширший асортимент і прийнятна ціна продуктів Blossom роблять їх популярними в Україні цілком виправдано.

Асортимент Blossom

Компанія з США випускає різні види медичних рукавичок - хірургічних та діагностичних. Ви зможете придбати:

  • Латексні. Забезпечують хороші тактильні відчуття, еластичні, добре облягають руку. Використовуються в сферах, що не припускають травмування шкіри клієнта. Через можливу алергію на натуральний латекс можуть використовуватися не всіма.
  • Нітрилові. Гідна заміна латексу, більш міцна, але з високою еластичністю. Вартість нітрилових рукавичок Blossom ненабагато вища, ніж латексних, але характеристики набагато привабливіші. Крім того, вони краще облягають руку, зберігають чутливість пальців, дозволяючи проводити найтонші процедури, не викликають алергії.
  • Вінілові. Менш еластичні і міцні, але більш стійкі до впливу хімічних речовин, тому часто використовуються при проведенні різних пілінгів, обгортань тощо.

Ви зможете замовити рукавички Blossom будь-якого виду, стерильні або нестерильні, опудрені або без тальку. Якщо шкіра рук чутлива, швидко пересихає, рекомендуються рукавички з гелем Алое Віра.

Оплата і доставка продукції Blossom

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати продукцію BLOSSOM з доставкою по всій Україні, включаючи такі міста, як Запоріжжя, Київ, Суми, Полтава, Дніпро, Харків, Одеса. Для замовників з Харкова є доставка кур'єром і передбачена можливість оплати готівкою.

Вартість рукавичок «Блоссом» в нашому магазині більш ніж демократична, адже ми отримуємо продукцію від великих постачальників. Придбати товари «Блоссом» оптом чи вроздріб нескладно - достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Nailmag і вказати адресу доставки.

 

Ми пропонуємо найкращі бренди