Контейнери для розчинів

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
276.30 грн.
 
155.60 грн.
 
73.50 грн.
 
240.00 грн.
 
210.00 грн.
 
134.90 грн.
 
134.90 грн.
 
134.90 грн.
 
164.00 грн.

Контейнери для розчинів

Контейнер для стерилізації манікюрного інструменту лише на перший погляд виглядає як звичайна пластикова або металева ємність. Насправді вони оснащені всім необхідним для того, щоб процес стерилізації був максимально простим, зручним, ефективним і безпечним. Майстру лише залишається обрати відповідну ємність, яка буде максимально зручною для наявної кількості манікюрного інструменту, що підлягає обробці.

Особливості вибору контейнерів для дезінфекції

  • Об'єм. Для фрез і насадок достатньою буде ємність, розрахована на 100 мл дезінфекційного розчину. Якщо ж в салоні проводиться регулярна обробка, можна підібрати контейнер на 3 і більше літрів.
  • Матеріал виготовлення. Це може бути жаростійкий пластик, який підходить і для обробки в автоклаві, або нержавіюча сталь, яка відрізняється підвищеними характеристиками міцності. Матеріал виготовлення має велике значення, якщо доводиться працювати з особливо їдкими дезінфікувальними рідинами, які можуть вступати в реакцію як з металом, так і з пластиком.
  • Комплектація. Обов'язковою має бути кришка, яка щільно закривається, але для її відкриття не слід докладати особливих зусиль. Це зменшить випаровування рідин і виключить ймовірність отруєння персоналу і клієнтів парами хімічних засобів. Також контейнер для розчинів повинен комплектуватися перфорованою вставкою, на яку вкладають інструмент. Це дозволяє уникнути прямого контакту з розчином при його зануренні і відразу після обробки. Зручною для плавучих деталей є кришка-фіксатор, завдяки якій всі деталі повністю занурюються в рідину.
  • Форма і розмір. Це можуть бути пласкі контейнери для дезінфекції манікюрних інструментів, високі, круглі або прямокутні. Така різноманітність форм дозволяє підібрати бокс, ідеально відповідний габаритам оброблюваних деталей і інструментів за мінімальних витрата дезінфікувального розчину.

Оплата і доставка боксів для дезінфекції

Інтернет магазин Nailmag пропонує купити бокси для дезінфекції манікюрних інструментів за вигідною ціною. У нас представлений великий асортимент контейнерів з пластика і нержавіючої сталі різного об'єму і комплектації. Відправлення товару здійснюється всєю територією України, по місту Харків можлива кур'єрська доставка контейнерів для розчину. Для оптових покупців, які зробили замовлення на сайті на суму понад 2000 грн., доставка повністю безкоштовна. У нас представлений повний асортимент товару для сфери нейл-послуг, в тому числі електрообладнання, витратні матеріали та багато іншого.

Ми пропонуємо найкращі бренди