Пісочні ковпачки (барабанчики)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
70.90 грн.
 
42.10 грн.
 
144.40 грн.
 
144.40 грн.
 
31.60 грн.
 
29.30 грн.
 
48.90 грн.
 
36.10 грн.
 
116.20 грн.

Пісочні ковпачки (барабанчики) для манікюрних фрезерів

Хочете купити ефективні, недорогі і зручні у використанні насадки для фрезера? Тоді вам ідеально підійдуть ковпачки пісочні. Це бюджетний, але хороший варіант не лише для майстрів-початківців, а й для професіоналів. І в українському інтернет-магазині NailMag ви зможете купити пісочні ковпачки для педикюру або манікюру.

Особливості та переваги насадок

Чому пісочніковпачки для педикюру? Тому що їх виробляють методом напилення кремнієво-карбідного піску на паперову основу. Так, по суті, це наждачний папір різної абразивності, і завдяки такому покриттю вона відмінно справляється зі шліфуванням грубої шкіри або штучних нігтів. Такі ковпачки або барабанчики надягають на гумові або металеві утримувачі.

Пісочні ковпачки для манікюру та педикюру мають декілька переваг:

  • ефективність обробки;
  • делікатність впливу на шкіру;
  • гіпоалергенність;
  • повна безпека;
  • зручність використання;
  • невисока вартість;
  • великий вибір ступеня абразивності.

І найголовніше: ковпачки одноразові. Тобто, вони не потребують очищення та дезінфекції, після обробки шкіри клієнта майстер просто викидається ковпачок. А на тримач надягається новий, для наступного клієнта. Все дуже просто і зручно.

Крім того, за рахунок невисокої вартості купити пісочні ковпачки воліють майстри-початківці, які тільки освоюють нюанси апаратного манікюру або педикюру. Адже замість більш дорогих насадок з різним ступенем абразивності можна придбати пісочні ковпачки для педикюру оптом - і експериментувати з ними без обмежень.

Як обрати насадки для фрезерів

Як вже було сказано вище, такі барабанчики або ковпачки мають різну абразивність. Також вони відрізняються за розміром. Правила підбору прості: чим грубіша ділянка шкіри, яку потрібно обробити, тим вищим повинен бути ступінь абразивності. І швидшим обертання фрези. Зрозуміло, що розмір насадки прямо пропорційний розміру ділянки шкіри.

Ще один момент - вологостійкість насадок. Її легко визначити за кольором. Для сухої (базової) обробки варто обирати коричневі види, для вологої - зелені. А найвитриваліші і стійкі до вологи - сірі.

Широкий асортимент і гарантована якість

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати ковпачки для обробки діабетичної стопи, роботи з гіперкератозом і мозолями, натоптишами. Звичайно, каталозі є варіанти і для обробки штучних нігтів.

Ми пропонуємо покупцям пісочний ковпачки Lukas. Цей бренд добре себе зарекомендував в Україні і не тільки, заслужив позитивні відгуки від початківців і професійних майстрів. Купуючи пісочний ковпачки Лукас, ви купуєте якісний товар, який не викликатиме додаткових ускладнень при роботі.

І вам точно сподобається їх вартість. Такі насадки - найдоступніші за ціною, а в нашому магазині ціни завжди нижчі за ринкові. У нас - оптимальні умови для покупки, які влаштують кожного мешканця України.

Ми пропонуємо найкращі бренди