Щітка для видалення пилу

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
46.00 грн.
 
48.70 грн.
 
18.10 грн.
 
10.60 грн.
 
127.50 грн.
 
20.30 грн.
 
20.30 грн.
 
20.30 грн.
 
74.80 грн.
 
127.50 грн.

Щітка для видалення пилу з нігтів

Обробка натуральних нігтів, робота зі штучними нігтями, нарощування - при багатьох процедурах утворюється дрібний пил. І його складно видалити серветкою,  а перед нанесенням будь-якого покриття важливо очистити нігті від найдрібніших частинок. Для цих цілей найкраще  підходить щітка змітальник для манікюру. Великий вибір таких аксесуарів для майстрів нігтьового дизайну ви знайдете в цьому розділі інтернет-магазину NailMag.

Види щіток для манікюру

Щоб щітка для видалення пилу з нігтів виправдала очікування, стала зручним інструментом, потрібно правильно її підібрати. У нашому каталозі ви знайдете різні види аксесуарів:

  • Щітка для нігтів прямокутна. Цей тип можна назвати універсальним, прямокутна форма зручна, тому щітку використовують не тільки для видалення пилу, але і при очищенні нігтів від забруднень, а також, при обробці інструментів. Такі щітки виробляються з пластиковим ворсом, мають середню жорсткість щетини, зручну ручку.
  • «Рибка». Популярна щітка для нігтів, купити яку бажають багато майстрів. Напівкруглий зріз тонкої штучної щетини добре підходить для обробки нігтів, а середня жорсткість щетини, її висока густота дозволяє видалити найдрібніші частинки. До того ж, такі щітки красиві, за рахунок оригінальної форми ручки.
  • Круглі щітки для манікюру. Теж виготовлені з пластику, мають штучний ворс середньої жорсткості і густоти. Робоча частина кругла, є довга вигнута ручка і ковпачок, що закриває ворс. Як і прямокутні види, підходить не тільки для роботи з нігтями, але і для очищення інструментів.
  • Щітка для манікюру з натуральним ворсом. Більш м'яка і густа, за формою схожа на пензлик для нанесення пудри або рум'ян, вона ідеально підходить для очищення нігтьової пластини. Також може використовуватися в перукарській справі - ворс середньої жорсткості допоможе легко прибрати волосся з шкіри при стрижці.
  • Щітка-пензлик зі штучним ворсом (нейлон). Виготовлена з пластику, має привабливий дизайн, виконана в різних кольорах. Ворс середньої жорсткості, густий. За рахунок форми ворсу і довгої ручки -  зручна при роботі з нігтями, може використовуватися і перукарями.

Кожна щітка для манікюру, купити яку ви зможете в цьому розділі, буде зручною і практичною. Вибір залежить тільки від ваших уподобань щодо форми, кольору, розміру і густоти ворсу, його матеріалу. І у нас знайдеться щітка для видалення пилу з нігтів, ціна якої не буде завищеною, а характеристики виправдають очікування.

Завжди гідна якість і приємні ціни

В інтернет-магазині НеілМаг майстри легко зможуть придбати щітки для манікюру оптом - це набагато вигідніше і зручніше. Якщо ви не знаєте, де купити щітку для нігтів, ознайомтесь з нашим каталогом, обирайте товари і оформлюйте замовлення. Ми пропонуємо зручний спосіб оплати і доставку по всій Україні. А ціна на щітку для манікюру завжди буде для вас доступною і вигідною, тим більше, якщо купувати такі інструменти оптом.

Ми пропонуємо найкращі бренди