Корундові фрези

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
55.20 грн.
 
55.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
55.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
55.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
43.20 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.
 
32.00 грн.

Корундові фрези з доставкою по Україні

У цьому розділі інтернет-магазину NailMag ви зможете купити корундові фрези для манікюру. Багатьом відома назва корунд - так називають клас дорогоцінних і напівкоштовних каменів, в які входить рубін, гранат і багато інших. Ні, корундові фрези для манікюру робляться не з рубіна. Для цих цілей використовується синтетичний гранат. І за своїми характеристиками такі насадки нітрохи не поступаються алмазним або керамічним, а багато в чому і перевершують їх.

Особливості корундових насадок

Багато майстрів бажають придбати набір корундових фрез для манікюру, і цей вибір обумовлений специфікою інструментів. Насадки виробляють, із корундового порошку, що спікається  на полімерній зв'язці. Порошок з синтетичного корунду - міцного і довговічного кристалічного оксиду алюмінію. В результаті виходять фрези з пластичною структурою, дрібними, але гострими частками. Завдяки такій структурі, корундові фрези для апаратного манікюру мають  ряд таких особливостей:

  • забезпечують найбільш щадну, але ефективну обробку нігтів і шкіри;
  • застосовуються для обробки натуральних і штучних нігтів, тонкої, нормальної і грубої шкіри;
  • не нагрівають тіло при обробці;
  • не провокують алергію або подразнення;
  • забезпечують обробку без неприємних відчуттів навіть при найбільш чутливій шкірі;
  • використовуються і в професійній сфері, і вдома;
  • прості в догляді і чищенні;
  • немає проблем в тому, як стерилізувати корундові фрези для манікюру;
  • дуже міцні;
  • мають найтриваліший термін служби.

 

Таким чином, переваг багато. Корундові фрези для апаратного манікюру прекрасно підходять для будь-яких цілей, тим більше їх існує багато видів.

Так, кулясті використовуються для обробки кутикули і натуральних нігтів, циліндричні - для обробки кутикули, шліфування нігтів і їх підготовці до нарощування. Насадки в формі оливи застосовують при шліфуванні і підготовці нігтьової пластини до нарощування. Конуси використовують при роботі з гіпохінію, видаленні розшарованих місць нігтя, чищенні гумової кутикули. Для обробки птеригія використовують насадки в формі полум'я.

Ті ж форми, але з високим ступенем абразивності забезпечують якісну, але делікатну обробку тріщин, діабетичної стопи, роботу з мозолями і огрубілою шкірою.

Як придбати

При виборі орієнтуйтеся на опис і фото корундових фрез для манікюру - в кожному вказується ступінь абразивності і сфера застосування. У нашому магазині представлені якісні товари, всі корундові фрези для манікюру мають тільки позитивні відгуки , як від початківців, таки і від професійних майстрів.

Всі товари в магазині NailMag сертифіковані, мають гарантію, тому обирайте сміливо все, що вам тільки може знадобитися для роботи, в салоні або вдома. А ціни на фрези приємно вразять вас своєю доступністю - в цьому нескладно переконатися, переглянувши наш прайс.

Оформити замовлення нескладно, як для опту, так і для роздрібної покупки. Посилки доставляються в будь-яке місто України, перевіреними транспортними компаніями. Умови оплати - найзручніші для всіх жителів України.

Ми пропонуємо найкращі бренди