SUN
 

SUN

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
1300.00 грн. 1270.00 грн.
 
1250.00 грн. 1200.00 грн.
 
1000.00 грн. 930.00 грн.

Про компанію SUNUV

Компанія SUNUV (Китай), що представляє на світовому ринку продукцію під брендом SUN, є однією з наймолодших у світі краси. Свої перші УФ-лампи для сушіння манікюру вони представили тільки в 2016р. Але це була продукція настільки високої якості, що відразу викликала небувалий інтерес серед клієнтів всього світу. До того ж, ціна SUN була досить низькою, що привернуло ще один сегмент покупців - аматори домашнього манікюру. Варто відзначити, що і до цього китайський бренд SUN був досить популярний. Це найбільший виробник світлодіодних ламп і світильників, який був відомий далеко за межами Азії. Обравши для себе новий напрямок, керівництво компанії не помилилося, міцно зайнявши перші позиції в цій області.

Особливості ламп для манікюру SUN

Висока якість, широкий асортимент, низька вартість - SUN відразу за кількома параметрами сильно обігнала найближчих конкурентів, на даний момент компанія охопила близько 40% ринку. Таких чудових показників їм вдалося досягти і завдяки іншим особливостям цих агрегатів:

  • Універсальність. Всі прилади гібридні і можуть працювати в двох режимах: люмінесцентні і світлодіодні лампи. Це дозволяє взаємодіяти з будь-якими матеріалами, завжди отримуючи чудовий результат. Рівномірне сушіння і швидке застигання матеріалів - основні параметри, завдяки яким і любителі, і професіонали вирішують придбати SUN.
  • Наявність сенсорного датчика руху. Спрощує роботу майстра і створює максимально комфортні умови для самостійного нанесення манікюру. Немає необхідності включати лампу і регулювати її роботу - досить лише піднести руки і вона самостійно почне роботу. І зовсім неможливе виникнення проблем, якщо залишити її включеною, при необхідності кудись відійти.
  • Великий термін служби. Світлодіодні лампи можуть працювати 50 тис. годин, що забезпечує бездоганну роботу агрегату протягом багатьох років.

Використання найсучасніших технологій, інноваційних розробок дозволяє постійно впроваджувати тільки кращі системи для більш комфортної роботи з лампами для манікюру.

Як замовити SUN в Україні

Інтернет-магазин NailMag пропонує лампи «САН» оптом чи вроздріб на дуже вигідних умовах. Можлива доставка обладнання в усі населені пункти України. Доставка SUN здійснюється поштовою службою Нова Пошта. Можлива оплата найзручнішим для наших клієнтів способом: безготівкова, на карту, готівкою кур'єру в пункті видачі транспортної служби. Весь товар сертифікований і повністю безпечний, не має шкідливого впливу на шкіру рук і не завдає шкоди майстру, навіть за умови щоденної роботи з апаратом.

У каталогах SUN лампи для манікюру представлені у великому асортименті, що дозволяє нашим клієнтам обрати обладнання з найкращими показниками по потужності, продуктивності, функціоналу, а також з урахуванням особистих переваг за кольором, розміром або формою.

Купуючи у нас лампи для манікюру і педикюру або ультрафіолетові стерилізатори під маркою SunUV, ви можете бути абсолютно впевнені в оригінальності придбаного товару. Кожна справжня модель має свій унікальний штрих-код і гарантійний термін на 6 місяців з моменту придбання. Вартість на товари даної марки в нашому магазині демократична, бо ми купуємо повний асортимент без посередників безпосередньо у виробника.

Ми пропонуємо найкращі бренди