Пензлик подвійний силіконовий для ліплення Crystal (тригранник / скошена), білий

 
 Ціна є актуальною
  • Модель:
  • ERO000451
119.30 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Пензлик подвійний силіконовий для ліплення Crystal (тригранник / скошена), білий (їх так само називають скульптурними) - багатофункціональний професійний інструмент, незамінний при створенні об'ємного нейл-дизайну з використанням акрилу і гелю-пластілайна.

Крім створення візерунків і ліплення силіконовими пензлем можна втирати пігменти, розгладжувати декор, прати надлишки рідкого матеріалу, а також розміщувати стрази на нігті. Можна використовувати замість апельсинових паличок, для відсунення кутикули, прибирати надлишки затерплу матеріалу при роботі і інших цілей. Різні форми кистей дають можливість майстру вибрати для себе одну універсальну або використовувати різні кисті для кожного етапу моделювання.

ФОРМИ ПЕНЗЛИКІВ:

Скошеним тригранним краєм зручно прибирати затікання матеріалу, що нерідко буває при роботі з лаками, гелів лаками, гелями, можна виробляти віджимання акрилових деталей, що створюються при ліпленні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Призначення кисті: Для ліплення
Форма кисті: Тригранна, скошена
Колір білий
Матеріал: Силікон
Виробник: EastRich (Тайвань)
Довжина ручки: 15 см
Довжина силіконової частини: 16 мм
Діаметр робочої частини: 6 мм
Артикул: ER05JU02
 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ

Скульптурні пензлики прості в догляді, підлягають миття, обробці дезінфікуючими розчинами. Силіконові пензлики стійкі до впливу води різної температури, спиртів, мінеральних масел, слабких розчинів кислот і лугів. Такі пензлики можна мити, витирати і дезінфікувати без страху пошкодити. Але не слід піддавати стерилізації.

Відгуки
Покупці, які купили цей товар, також придбали
Також ми рекомендуємо
Ми пропонуємо найкращі бренди