Staleks (Сталекс)

Staleks (Сталекс)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
780.00 грн.
 
220.00 грн.
 
220.00 грн.
 
375.00 грн.
 
375.00 грн.
 
375.00 грн.
 
400.00 грн.
 
400.00 грн.
 
400.00 грн.
 
400.00 грн.
 
570.00 грн.
 
570.00 грн.
 
600.00 грн.
 
570.00 грн.
 
570.00 грн.
 
570.00 грн.
 
600.00 грн.

Про компанію STALEKS

Українська компанія STALEKS була заснована в 1996 році, і починала свою діяльність, як невелике підприємство із заточування манікюрних інструментів. Але поступово компанія перейшла на виробництво власної продукції, і, почавши з орендованих площ і штату в 20 осіб, сьогодні «Сталекс» є масштабне підприємство, на якому встановлено сучасне обладнання і працюють понад 1000 осіб. Манікюрна продукція Staleks відрізняється високою якістю і випускається в широкому асортименті, вона популярна серед професійних майстрів нігтьового дизайну, не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі.

Особливості виробництва STALEKS

Інструменти для манікюру STALEKS виробляють з першокласної медичної сталі. Метал отримують від провідних іспанських компаній, якість сталі перевіряється власною лабораторією компанії.

Виробництво інструментів «Сталекс» здійснюється на високоточному обладнанні, забезпечується весь цикл, починаючи від підготовки прутків, і закінчуючи упаковкою готового продукту. Але багато операцій виконуються вручну, спеціально навченими майстрами з високою кваліфікацією. Тому купити продукцію STALEKS означає придбати дійсно довговічний, надійний та якісний товар.

На сьогоднішній день компанія випускає широку номенклатуру продукції, куди, крім сталевих ножиць, пилок і кусачок, входять кришталеві пилочки, підкорені терки, шкіряні чохли та аксесуари.

Які товари STALEKS (Україна) ви зможете придбати:

  • Манікюрні кусачки. Виготовлені з нержавіючої медичної сталі, вони мають тривалий термін служби, довго зберігають заточку, зручні в роботі. Кусачки для кутикули стануть найкращим помічником у догляді за красивими нігтями.
  • Манікюрні ножиці. Компанія випускає безліч варіантів ножиць для обрізки нігтів і кутикули, для їх виробництва також використовується сталь. Ножиці «Сталекс» довго не вимагають заточування, ергономічні і ефективні.
  • Лопатки і кюретки для манікюру і педикюру. Незамінний для кожного майстра, якісний і надійний додаток.
  • Пилки. Кришталеві і сталеві, а також, змінні файли для них - асортимент такої продукції дозволить вибрати інструмент, який підійде для найрізноманітніших цілей.

Таким чином, каталог STALEKS містить безліч позицій як інструментів, так і аксесуарів, і товарів, щоб майстри змогли забезпечити себе всім необхідним для роботи.

Як купити продукцію «Сталекс»?

Замовити товари компанії STALEKS легко - в нашому магазині NailMag. Ми пропонуємо продукцію «Сталекс» оптом і в роздріб, і кожен клієнт зможе придбати необхідні позиції без зайвих зусиль.

Нами забезпечується доставка продукції STALEKS по всій Україні - в Харків, Київ, Одесу, Дніпро, Кривий Ріг, Полтаву тощо. При замовленні інструментів з доставкою по Харкову можливий накладений платіж (готівкою кур'єру). Що стосується вартості, то ціна STALEKS в нашому магазині - більш ніж доступна.

Ми пропонуємо найкращі бренди