Staleks (Сталекс)

Staleks (Сталекс)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
570.00 грн.
 
375.00 грн.
 
780.00 грн.
 
220.00 грн.
 
570.00 грн.
 
480.00 грн.
 
480.00 грн.
 
480.00 грн.

Про компанію STALEKS

Українська компанія STALEKS була заснована в 1996 році, і починала свою діяльність, як невелике підприємство із заточування манікюрних інструментів. Але поступово компанія перейшла на виробництво власної продукції, і, почавши з орендованих площ і штату в 20 осіб, сьогодні «Сталекс» є масштабне підприємство, на якому встановлено сучасне обладнання і працюють понад 1000 осіб. Манікюрна продукція Staleks відрізняється високою якістю і випускається в широкому асортименті, вона популярна серед професійних майстрів нігтьового дизайну, не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі.

Особливості виробництва STALEKS

Інструменти для манікюру STALEKS виробляють з першокласної медичної сталі. Метал отримують від провідних іспанських компаній, якість сталі перевіряється власною лабораторією компанії.

Виробництво інструментів «Сталекс» здійснюється на високоточному обладнанні, забезпечується весь цикл, починаючи від підготовки прутків, і закінчуючи упаковкою готового продукту. Але багато операцій виконуються вручну, спеціально навченими майстрами з високою кваліфікацією. Тому купити продукцію STALEKS означає придбати дійсно довговічний, надійний та якісний товар.

На сьогоднішній день компанія випускає широку номенклатуру продукції, куди, крім сталевих ножиць, пилок і кусачок, входять кришталеві пилочки, підкорені терки, шкіряні чохли та аксесуари.

Які товари STALEKS (Україна) ви зможете придбати:

  • Манікюрні кусачки. Виготовлені з нержавіючої медичної сталі, вони мають тривалий термін служби, довго зберігають заточку, зручні в роботі. Кусачки для кутикули стануть найкращим помічником у догляді за красивими нігтями.
  • Манікюрні ножиці. Компанія випускає безліч варіантів ножиць для обрізки нігтів і кутикули, для їх виробництва також використовується сталь. Ножиці «Сталекс» довго не вимагають заточування, ергономічні і ефективні.
  • Лопатки і кюретки для манікюру і педикюру. Незамінний для кожного майстра, якісний і надійний додаток.
  • Пилки. Кришталеві і сталеві, а також, змінні файли для них - асортимент такої продукції дозволить вибрати інструмент, який підійде для найрізноманітніших цілей.

Таким чином, каталог STALEKS містить безліч позицій як інструментів, так і аксесуарів, і товарів, щоб майстри змогли забезпечити себе всім необхідним для роботи.

Як купити продукцію «Сталекс»?

Замовити товари компанії STALEKS легко - в нашому магазині NailMag. Ми пропонуємо продукцію «Сталекс» оптом і в роздріб, і кожен клієнт зможе придбати необхідні позиції без зайвих зусиль.

Нами забезпечується доставка продукції STALEKS по всій Україні - в Харків, Київ, Одесу, Дніпро, Кривий Ріг, Полтаву тощо. При замовленні інструментів з доставкою по Харкову можливий накладений платіж (готівкою кур'єру). Що стосується вартості, то ціна STALEKS в нашому магазині - більш ніж доступна.

Ми пропонуємо найкращі бренди