Корундові фрези

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.
 
18.29 грн.

Корундові фрези з доставкою по Україні

У цьому розділі інтернет-магазину NailMag ви зможете купити корундові фрези для манікюру. Багатьом відома назва корунд - так називають клас дорогоцінних і напівкоштовних каменів, в які входить рубін, гранат і багато інших. Ні, корундові фрези для манікюру робляться не з рубіна. Для цих цілей використовується синтетичний гранат. І за своїми характеристиками такі насадки нітрохи не поступаються алмазним або керамічним, а багато в чому і перевершують їх.

Особливості корундових насадок

Багато майстрів бажають придбати набір корундових фрез для манікюру, і цей вибір обумовлений специфікою інструментів. Насадки виробляють, із корундового порошку, що спікається  на полімерній зв'язці. Порошок з синтетичного корунду - міцного і довговічного кристалічного оксиду алюмінію. В результаті виходять фрези з пластичною структурою, дрібними, але гострими частками. Завдяки такій структурі, корундові фрези для апаратного манікюру мають  ряд таких особливостей:

  • забезпечують найбільш щадну, але ефективну обробку нігтів і шкіри;
  • застосовуються для обробки натуральних і штучних нігтів, тонкої, нормальної і грубої шкіри;
  • не нагрівають тіло при обробці;
  • не провокують алергію або подразнення;
  • забезпечують обробку без неприємних відчуттів навіть при найбільш чутливій шкірі;
  • використовуються і в професійній сфері, і вдома;
  • прості в догляді і чищенні;
  • немає проблем в тому, як стерилізувати корундові фрези для манікюру;
  • дуже міцні;
  • мають найтриваліший термін служби.

 

Таким чином, переваг багато. Корундові фрези для апаратного манікюру прекрасно підходять для будь-яких цілей, тим більше їх існує багато видів.

Так, кулясті використовуються для обробки кутикули і натуральних нігтів, циліндричні - для обробки кутикули, шліфування нігтів і їх підготовці до нарощування. Насадки в формі оливи застосовують при шліфуванні і підготовці нігтьової пластини до нарощування. Конуси використовують при роботі з гіпохінію, видаленні розшарованих місць нігтя, чищенні гумової кутикули. Для обробки птеригія використовують насадки в формі полум'я.

Ті ж форми, але з високим ступенем абразивності забезпечують якісну, але делікатну обробку тріщин, діабетичної стопи, роботу з мозолями і огрубілою шкірою.

Як придбати

При виборі орієнтуйтеся на опис і фото корундових фрез для манікюру - в кожному вказується ступінь абразивності і сфера застосування. У нашому магазині представлені якісні товари, всі корундові фрези для манікюру мають тільки позитивні відгуки , як від початківців, таки і від професійних майстрів.

Всі товари в магазині NailMag сертифіковані, мають гарантію, тому обирайте сміливо все, що вам тільки може знадобитися для роботи, в салоні або вдома. А ціни на фрези приємно вразять вас своєю доступністю - в цьому нескладно переконатися, переглянувши наш прайс.

Оформити замовлення нескладно, як для опту, так і для роздрібної покупки. Посилки доставляються в будь-яке місто України, перевіреними транспортними компаніями. Умови оплати - найзручніші для всіх жителів України.

Ми пропонуємо найкращі бренди