Настільна манікюрна витяжка

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
980.00 грн. 785.00 грн.
 
1169.80 грн. 720.00 грн.
 
637.70 грн.
 
1400.00 грн. 785.00 грн.
 
37.80 грн.

Настільна манікюрна витяжка

Кожен професійний майстер манікюру знає, наскільки шкідливі частинки пилу, які утворюються під час обробки штучних нігтів. Вони осідають на легенях майстра і клієнта, викликаючи кашель, залишаючись в бронхах. Тому все солідні манікюрні салони оснащені спеціальними пристосуваннями, очищують повітря під час обпилювання нігтів настільними витяжками для манікюру. Також, їх називають пилосмоками.

Для чого потрібна манікюрна витяжка

Головна функція - втягувати частинки пилу, які утворюються під час надання нігтям форми. Спилювання залишає дрібне сміття на поверхні столу, але це лише видима частина. В повітрі ще довго знаходяться мікроскопічні частинки нігтів. При вдиханні вони потрапляють в легені, що загрожує захворюваннями дихальних шляхів. Купівля витяжки для манікюрного столу вирішує цю проблему.

Особливості роботи

На сайті Nailmag представлені три різновиди настільних витяжок для манікюру. Це моделі Simei, відрізняються між собою незначно: деякими характеристиками і зовнішнім пристроєм. Всі вони мають зручні знімні мішечки, оброблені шкіроамінником. Це дозволяє обробляти мішечок з використанням миючих засобів.

Всі моделі мають сертифікати, є якісними, зібрали багато хороших відгуків від покупців.

Витяжка для манікюру настільна повністю усуває проблему викиду в повітря частинок пилу. Використання цього приладу в салоні - ознака того, що майстер піклується про здоров'я своїх клієнтів. Це усуває основний шкідливий фактор роботи з нігтями.

Як придбати витяжку

Купити настільну витяжку для манікюру легко і просто, завдяки спеціалізованому сайту для професіоналів Nailmag. Досить увійти на сайт, пройти процедуру моментальної реєстрації, обрати товар і замовити його. Процедура покупки проста, зрозуміла на інтуїтивному рівні. Навіть недосвідчений користувач легко розбереться з нюансами купівлі. Якщо замовити настільну витяжку до полудня поточного дня, товар буде відправлений в той же день. Це надійно і швидко.

На сайті Nailmag можна ознайомитися з усією інформацію про кожен товар, подивитися яскраві ілюстрації запропонованих моделей, прочитати відгуки покупців, порівняти ціни. Тут представлені найпопулярніші моделі, з найкращим співвідношенням ціни і якості від відомих виробників. А якщо залишаться питання, інтернет-магазин Nailmag надає можливість залишити свої координати і замовити зворотний дзвінок. Менеджер магазину передзвонить вам в зазначений час, і відповість на всі запитання щодо покупки, товарів, характеристик моделей.

Головна конкурентна перевага Nailmag - це низькі ціни. Сайт здійснює закупівлю у виробників, без високої націнки. Тому клієнти можуть отримати свідомо якісний фірмовий товар за низькими цінами. Придбати його можна як оптом, так і в роздріб.

Ми пропонуємо найкращі бренди