Владмива

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
60.00 грн.
 
60.00 грн.
 
270.00 грн. 220.00 грн.
 
270.00 грн. 220.00 грн.
 
150.00 грн.
 
112.00 грн.
 
155.00 грн.
 
240.00 грн.
 
300.00 грн.
 
210.00 грн.
 
37.00 грн.
 
190.00 грн.
 
190.00 грн.
 
290.00 грн.

Про компанію ВЛАДМИВА

Компанія ВладМиВа (Росія) за свою 25-річну історію змогла домогтися дуже високих позицій в області виробництва стоматологічного обладнання, матеріалів і допоміжних продуктів для стоматологічних кабінетів. Паралельно вони розробили лінійку продуктів для нігтьового сервісу, які швидко стали популярними в Європі і користуються попитом у США. Зараз купити продукцію ВладМиВа можна в 65 країнах, адже вона сертифікована за всіма стандартами і дозволена для продажу на території країн Євросоюзу, а також в інших державах по всьому світу. До того ж, крім власного виробництва в Росії є ще два, один з яких був відритий в Китаї, а другий - в Європі. Все це дозволило максимально розширити асортимент, обравши найбільш зручні позиції для розробки і створення різних груп товару. До того ж, ціна на ВладМиВа стала більш доступною і вигідною для покупців.

Чи безпечно, якісно, надійно - продукція  ВладМиВа

До продукції з каталогів ВладМиВа пред'являються особливо високі вимоги. Одним з напрямків в роботі є створення дезінфікувальних і знезаражувальних засобів, які необхідні не тільки для стоматологів. Ці препарати активно використовують майстри нігтьового сервісу, адже при роботі з інструментом велика ймовірність завдати мікротравми. Для того, щоб убезпечити клієнтів від різних наслідків, необхідно своєчасно подбати про якісні, безпечні та ефективні препарати. У нашому магазині можна замовити оптом такі кровоспинні рідини та засоби від ВладМиВа:

  • Капрамін. Бактерицидний засіб, що застосовується при невеликих кровотечах, на подряпинах і легких порізах.
  • Алюмогель. Гемостатичний гель, який точково наноситься на місце порізу, при розриві капілярів. Не розтікається, добре тримає форму, миттєво зупиняє кровотечу.
  • Ендожі. Дуже добре підходить для обробки ран у пацієнтів з поганим згортанням крові. Діє дуже швидко, а зручна форма упаковки забезпечує більш економічну витрату рідини при максимально повній обробці рани.

У катaлогах ВладМиВа замовити можна і рідини, які використовуються для обробки інструменту. Вони дезінфікують багаторазовий інструмент, різні насадки, пилки, лопатки, які в роботі використовуються для безпосереднього контакту зі шкірою пацієнтів.

Також ми рекомендуємо звернути увагу і на іншу категорію товарів від цього виробника. У широкому асортименті ВладМиВа випускає алмазні фрези, які підходять для всього спектру послуг і користуються великою популярністю в манікюрних салонах. Можна обрати фрези поштучно або в наборах, короткі, довгі, вузькі, конусні, закруглені, циліндричні. Ви завжди зможете замовити все необхідне для вашої роботи в одному місці. А для того, щоб скоротити вартість доставки ВладМиВа і заощадити на послугах пошти, рекомендуємо скористатися нашою спеціальною пропозицією - безкоштовна доставка по місту і всій Україні при замовленні понад 2 тис. Грн.

Ми пропонуємо найкращі бренди