Владмива

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
44.00 грн.

Про компанію ВЛАДМИВА

Компанія ВладМиВа (Росія) за свою 25-річну історію змогла домогтися дуже високих позицій в області виробництва стоматологічного обладнання, матеріалів і допоміжних продуктів для стоматологічних кабінетів. Паралельно вони розробили лінійку продуктів для нігтьового сервісу, які швидко стали популярними в Європі і користуються попитом у США. Зараз купити продукцію ВладМиВа можна в 65 країнах, адже вона сертифікована за всіма стандартами і дозволена для продажу на території країн Євросоюзу, а також в інших державах по всьому світу. До того ж, крім власного виробництва в Росії є ще два, один з яких був відритий в Китаї, а другий - в Європі. Все це дозволило максимально розширити асортимент, обравши найбільш зручні позиції для розробки і створення різних груп товару. До того ж, ціна на ВладМиВа стала більш доступною і вигідною для покупців.

Чи безпечно, якісно, надійно - продукція  ВладМиВа

До продукції з каталогів ВладМиВа пред'являються особливо високі вимоги. Одним з напрямків в роботі є створення дезінфікувальних і знезаражувальних засобів, які необхідні не тільки для стоматологів. Ці препарати активно використовують майстри нігтьового сервісу, адже при роботі з інструментом велика ймовірність завдати мікротравми. Для того, щоб убезпечити клієнтів від різних наслідків, необхідно своєчасно подбати про якісні, безпечні та ефективні препарати. У нашому магазині можна замовити оптом такі кровоспинні рідини та засоби від ВладМиВа:

  • Капрамін. Бактерицидний засіб, що застосовується при невеликих кровотечах, на подряпинах і легких порізах.
  • Алюмогель. Гемостатичний гель, який точково наноситься на місце порізу, при розриві капілярів. Не розтікається, добре тримає форму, миттєво зупиняє кровотечу.
  • Ендожі. Дуже добре підходить для обробки ран у пацієнтів з поганим згортанням крові. Діє дуже швидко, а зручна форма упаковки забезпечує більш економічну витрату рідини при максимально повній обробці рани.

У катaлогах ВладМиВа замовити можна і рідини, які використовуються для обробки інструменту. Вони дезінфікують багаторазовий інструмент, різні насадки, пилки, лопатки, які в роботі використовуються для безпосереднього контакту зі шкірою пацієнтів.

Також ми рекомендуємо звернути увагу і на іншу категорію товарів від цього виробника. У широкому асортименті ВладМиВа випускає алмазні фрези, які підходять для всього спектру послуг і користуються великою популярністю в манікюрних салонах. Можна обрати фрези поштучно або в наборах, короткі, довгі, вузькі, конусні, закруглені, циліндричні. Ви завжди зможете замовити все необхідне для вашої роботи в одному місці. А для того, щоб скоротити вартість доставки ВладМиВа і заощадити на послугах пошти, рекомендуємо скористатися нашою спеціальною пропозицією - безкоштовна доставка по місту і всій Україні при замовленні понад 2 тис. Грн.

Ми пропонуємо найкращі бренди