Скраб і пілінг для тіла

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
60.00 грн.
 
60.00 грн.
 
60.00 грн.
 
60.00 грн.
 
60.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
155.00 грн.
 
155.00 грн.
 
155.00 грн.
 
155.00 грн.
 
155.00 грн.
 
155.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
65.00 грн.
 
40.00 грн.
 
30.00 грн.

Скраби для тіла -це чистота, свіжість і делікатне оновлення шкіри, призначені для виконання декількох основних функцій. Відлущування, очищення і поліпшення кровообігу за рахунок легкого масажного ефекту. Скраби подразделяються на тонізуючі, зміцнюють, антицелюлітні і отшелушивающие.
Скраби для тіла, до складу яких входять тільки натуральні інгредієнти, чудово очищають шкіру від ороговілих частинок. Дрібні кристали ніжно і дбайливо шліфують епідерміс, миттєво надають йому приголомшливу гладкість і зовсім виключають можливість роздратування і травмування.

Сольові скраби:

Сіль - це природний антисептик, сприяє виведенню токсинів. Мінерали, що входять до складу солі - допомагають зменшити запалення, поліпшити кровообіг і текстуру шкіри. Скрабірующімі частинками виступають кристали солі, завдяки чому засіб ефективно бореться з целюлітом. Після завершення процедури шкіра стає гладкою і приємною на дотик, набуває еластичність і пружність.

Цукрові скраби:

Дані кошти роблять шкіру ніжною і гладенькою, при регулярному застосуванні йде нормалізація жирового балансу, очищаються пори і видаляються надлишки жіра.Такіе скраби захищають від сухості, утворюють тонку захисну плівку, создаеться ліфтинг ефект, який помітно підтягує овал обличчя, надає йому пружність, пори помітно уменьшаються.

ЗАСТОСУВАННЯ Скраби для рук
Щоб користь від пілінгу була максимальною, дуже важливо не перестаратися, достатньо однієї-двох процедур на тиждень. Якщо шкіра рук дуже чутлива або схильна до подразнення, проводити скрабірованіе варто не частіше, ніж раз на 7-10 днів. Засіб наноситься на чисту, трохи вологу шкіру, після чого виконується легкий масаж протягом декількох хвилин. Потім використовується живильний крем або маска.

Можна задіяти скраб не тільки на кистях рук, але і на ліктях - шкіра цієї зони досить суха, іноді навіть потріскана. Систематичне застосування скрабу дозволить якщо не позбутися від проблеми назавжди, то істотно полегшити її.

Ми пропонуємо найкращі бренди