PremiumPlus

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Про компанію PREMIUMPLUS

PremiumPlus - це міжнародна виробнича група, що спеціалізується на обладнанні для стоматологічних кабінетів і різноманітною одноразової продукції для стоматології. Висока якість пропонованого товару дозволяє використовувати його в багатьох інших медичних сферах, а також в косметології. «Преміум Плюс» є одним з лідерів галузі, адже пріоритетним питанням для них залишається висока якість, безпека і повна стерильність продуктів. На виробництві максимально задіяні «чисті» лінії, де повністю виключається ручна праця, і всі процеси виконуються автоматично.

Головний офіс компанії знаходиться в Гонконгу, також є відділення в США, Великобританії та Японії. Працюючи з 1972 року, компанія створила не тільки потужне виробництво, а й змогла значно розширити партнерські відносини. Експорт товарів здійснюється в 80 країн по всьому світу, в тому числі і в Україну. У нашій країні великою популярністю користуються різні продукти від PremiumPlus, ціна на одноразові вироби цього бренду є цілком доступною, тому її широко використовують в косметичних салонах, в кабінетах масажу, в клініках, лікарнях та інших установах.

Асортимент товарів PremiumPlus

Основним і, по суті, єдиним напрямом компанії є стоматологія. У каталогах PREMIUMPLUS представлений дуже широкий спектр продукції для стоматологічних кабінетів. Умовно її можна розділити за такими категоріями:

  • Ортодонтія. Тут представлений різний інструмент для створення відбитків, наповнювачі, анатомічні моделі, обтискні гачки.
  • Обертові інструменти, насадки для машин. Це бори, полірування, диски. Також можна підібрати різні пасти для полірування й інші допоміжні засоби.
  • Ендодонтія. Фіксатори, скоби, інструмент.
  • Ручний інструмент включає в себе скоби, тримачі, дзеркала, пінцети, зонди, шприци, скалери, диспенсери.
  •  

Одноразові вироби та витратні матеріали представлені досить широким асортиментом, в більшості своїй вони універсальні, що дозволяє використовувати серветки, аплікатори, чохли, підставки в найрізноманітніших сферах. Ми рекомендуємо купити продукцію PremiumPlus оптом для салонів краси та перукарень.

На сайті нашої компанії представлена сертифікована продукція PREMIUMPLUS, вартість якої залишається цілком доступною для всіх покупців, в тому числі для невеликих манікюрних салонів. Вся продукція цього виробника має бездоганну якість і забезпечує максимальний комфорт в роботі. Так, аплікатори Мікробраш відрізняються дуже зручним розміром, з його допомогою легко виконувати різні операції, де потрібна гранична точність і акуратність. Такий допоміжний інструмент дуже популярний при нарощуванні вій, аплікаторами зручно наносити анестезію для перманентного макіяжу. Використовують мініатюрні палички в своїй роботі майстри манікюру, для точкового нанесення фарби.

Оплата і доставка товарів PremiumPlus

Замовити PREMIUMPLUS з доставкою по Харкову, а також до Києва, Дніпра, Запоріжжя можна на сайті компанії, скориставшись кошиком або зв'язавшись з нами по телефону.

Ми пропонуємо найкращі бренди