ООО Фреза

ООО Фреза

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

ТОВ ФРЕЗА

ТОВ «Фреза» (Росія) вже більше 25 років займається розробкою і виробництвом твердосплавних фрез, які використовуються в різних сферах медицини, найчастіше в стоматології. Також ця продукція стала популярною і в сфері краси, зокрема насадки від компанії «Фреза» купують для манікюрних і педикюрних салонів. Цей невеликий, витончений інструмент прекрасно впореється зі складними мозолями, натоптишами, ушкодженнями білянігтьової пластини. Допоможуть фрези впоратися і з таким завданням, як видалення гель-лаку, а також іншого покриття на нігтях. Насадки мають дуже високу якість, вони досить надійні, зручні в роботі і безпечні. Саме такі характеристики забезпечили високу популярність компанії серед споживачів в Росії, в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Надійний, міцний і довговічний інструмент стане в нагоді і досвідченому фахівцеві, і  майстру-почвтківцю в салоні краси.

Застосування фрез компанії ТОВ «Фреза»

Для отримання відмінного результату обробки поверхонь необхідно детально вивчити, який функціонал у певного типу фрез. Можна замовити «Фреза» для виконання таких завдань:

  • видалення ороговілого шару п'ят, твердих мозолів;
  • корекція (зняття) штучних нігтів;
  • потоншення шару гель-лаку;
  • обробка тріщин;
  • обробка грибкових нігтів перед лікуванням.
  • корекція довжини, обробка краю.

Найпопулярнішими є форми «морквина» і «кукурудза» з синьою висічкою через зручність використання. Ці насадки для фрезера відмінно підходять для обробки штучних матеріалів, не утворюють пилу при спилюванні. Вони прості в експлуатації, універсальні і, при охайному зверненні, можуть прослужити тривалий термін.

Незалежно від форми, типу і призначення фрези, всі вони мають дуже високу якість. Виробник детально опрацьовує питання безпеки використання цього обладнання. Під контролем знаходиться система кріплення хвостика і робочої частини фрези. Для їхнього з'єднання застосовується внутрішня пайка, внаслідок чого виріб виглядає більш привабливо, а якість багаторазово поліпшується. Насадка буде бездоганно працювати при великих обертах і при високому механічному навантаженні. При цьому ціна «Фрези» залишається доступною для покупця.

Як зробити замовлення в каталозі «Фреза»

Клієнти нашого магазину отримують найвигідніші і зручні умови співпраці. Ми завжди відправимо вашу посилку в найбільш короткі терміни. Вартість доставки «Фреза» і замовлень з інших розділів сайту вираховується транспортною компанією Нова Пошта. Відправлення можливе в будь-населені пункти України, якщо їх обслуговує дана транспортна компанія. Якщо ви хочете купити «Фреза» оптом чи вроздріб в Харкові, наш кур'єр доставить вашу посилку в найбільш зручний час. Можлива оплата готівкою, а також будь-яким іншим, зручним для вас способом.

Ми пропонуємо найкращі бренди