ММИЗ

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Про компанію ММИЗ

Можайський медико-інструментальний завод (Росія) має вже практично вікову історію. Він виник на початку минулого століття на місці кількох майстерень, в яких виготовляли нехитрий ветеринарний інструмент. У 40-х роках минулого століття ММІЗ приступив до випуску першого медичного інструменту, а в 1947р. він отримав свою нинішню назву. До середини 70-х років, коли була завершена реконструкція старих будівель і облаштовані нові виробничі лінії, на заводі випускали близько 500 одиниць товару.

В даний час каталоги ММІЗ включають в себе як найпростіші пристрої, так і інноваційні інструменти, в тому числі використовувані для проведення мікрооперацій на органах слуху, на очах, судинах. Сучасні технології, що застосовуються на виробництві, дозволяють компанії конкурувати не тільки з російськими виробниками медичної техніки, а й з провідними європейськими компаніями. Тим більше, на більшість товарів ММІЗ ціна на порядок нижча, ніж у конкурентів. Популярне медичне обладнання цього виробника і на території України. Висока якість сталі, бездоганна обробка виробів, якісна збірка - продукцію ММІЗ замовляють і приватні клініки, і державні медичні установи. Популярним інструмент виявився і серед фахівців, що працюють в нейл-напрямку.

Продукція ММІЗ оптом і в роздріб

Весь асортимент, що випускається компанією ММІЗ, умовно ділиться на 8 категорій, що дозволяє максимально швидко і просто зробити вибір на користь потрібного оснащення для клініки або салону краси:

  • косметологія;
  • нейрохірургія;
  • гінекологія;
  • хірургія;
  • отоларингологія;
  • офтальмологія;
  • стоматологія;
  • травматологія.

Наш магазин пропонує більш скромний асортимент, наприклад, металеві лотки від ММІЗ, вартість яких є дуже доступною. Лотки можуть мати кришку, вони розраховані на стерилізацію комплекту інструментів для манікюру, хірургічного втручання, проведення інших процедур. Також можна підібрати лотки без кришки, які можна розмістити на робочій поверхні для більш зручного доступу до інструменту.

Оплата і доставка продукції ММІЗ

Купити ММІЗ за вигідною ціною пропонує наш магазин NailMag. Висока якість, приємне обслуговування і відправлення в найбільш короткі терміни - ми забезпечили максимальний комфорт для наших клієнтів. Консультанти нашого магазину допоможуть підібрати інше обладнання і техніку для салону краси, кабінети масажу, манікюру та педикюру. Ми регулярно проводимо акції і розпродажі, які допоможуть зробити вашу покупку ще більш вигідною і приємною. А для оптових покупців у нас на постійній основі діє спецпропозиція - безкоштовна доставка кур'єром по Харкову або Новою Поштою по всій Україні при оформленні покупки понад 2000 грн.

Ми пропонуємо найкращі бренди