Кристалл-Фреза

Кристалл-Фреза

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
165.00 грн.
 
165.00 грн.

Про компанію ТОВ КРИСТАЛ

Російська компанія «Кристал» спочатку випускала продукцію для внутрішнього ринку. Фрези з твердосплавних металів відрізнялися хорошою якістю, компанія запропонувала вітчизняним покупцям досить хороший асортимент. До того ж, ціна «Кристал» була більш доступною, ніж продукція імпортного виробництва. А ось якість готових виробів, їх точність і безпеку при експлуатації не викликала жодних нарікань. Фрези з каталогу «Кристал» виготовляються на високоточному швейцарському обладнанні, вони пройшли сертифікацію в Європі і Америці, доступні для покупців з різних куточків світу.

Така популярність забезпечувала чималий економічний підйом для компанії і можливість розширити виробництво, з подальшими планами про вихід на міжнародний ринок. На даний момент фрези з твердосплавних металів з Казані відправляються в стоматологічні клініки і в салони краси по всьому світу. Це обладнання однаково добре показало себе при роботі в різних сферах, можна замовити «Кристал» для обробки хромокобальтових сплавів, для обточування пластмаси, для видалення грубих ділянок шкіри.

Особливості продукції «Кристал»

Якщо вам складно визначитися з вибором потрібної форми фрези, параметрами, абразивністю, розташуванням насічок, наші консультанти допоможуть підібрати обладнання, яке максимально відповідає поставленим завданням.

Тим, хто самостійно може визначити, які найкраще купити фрези для нігтьового сервісу виробництва «Кристал», наш інтернет-магазин готовий запропонувати насадки для видалення мозолів, зняття гель-лаку, обробки натоптишів, чищення шкіри навколо нігтьової пластини, корекції нарощених нігтів. Незалежно від сфери застосування і матеріалу виготовлення, всі фрези мають такі характеристики:

  • великий термін служби;
  • легка і швидка заточка інструменту;
  • бездоганна якість.

Також відзначається низька вартість «Кристал», в тому числі і для вузькоспеціалізованого обладнання, яке, як правило, продають по завищеній ціні.

Оплата і доставка товарів компанії «Кристал»

Магазин нігтьового сервісу NailMag пропонує фрези від одного з кращих російських виробників зуболікарського обладнання та інструменту для манікюрних салонів у широкому асортименті. Ми пропонуємо найвигідніші і зручні умови співпраці. У нас можна купити оптом «Кристал» і товари інших виробників. Відправлення товару здійснюється на наступний день після оплати, якщо ж ви перерахуєте гроші до 12.00, посилка поїде в цей же день. Для своїх покупців з Харкова ми можемо запропонувати кур'єрську доставку, щоб ви отримали свою покупку якнайшвидше. Безкоштовна доставка «Кристал» для жителів Рівного, Сум, Миколаєва та інших міст України можлива при замовленні на 2000 грн. і більше.

Ми пропонуємо найкращі бренди