BODE CHEMIE GmbH

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
455.60 грн.
 
250.00 грн.

Bode Chemie GMBH

Німецький бренд Bode Chemie GMBH пропонує найкращі рішення для дотримання чистоти і запобігання поширенню різних захворювань. Наукова компетентність - головний критерій діяльності представленої марки, тому фахівці дослідницького центру регулярно організовують симпозіуми з провідними експертами в сфері інфектології, дерматології для вивчення актуальних питань. Випускаючи асортимент продукції понад 400 артикулів, фірма сьогодні експортує свою продукцію практично в усі країни Європи, в Азію і Америку. У Німеччині антисептики «Боде Хемі ГмбХ» для рук і шкіри потрапляють під дію закону про лікарські засоби, дезінфектанти в залежності від сфери застосування відносяться до медичних продуктів (маркуються знаком «СЕ») чи біоцидами або мають подвійний статус.

Історія компанії почалася в 2011 році в рамках наукового проекту компанії Hartmann з метою удосконалення знань про боротьбу з інфекціями. Зосередивши свою роботу на дослідженнях, центр Bode втілює наукові результати в практичні розробки для підвищення безпеки. Належність до концерну Hartmann, у якого за плечима 200-річна історія пошуку і реалізації новаторських розробок в області медицини, дозволяє компанії пропонувати ефективні засоби дезінфекції, перевірені часом.

Ключовою подією в успішному просуванні бренду став випуск дезинфектанта Sterillium - готового до застосування розчину на спиртовій основі для втирання в шкіру і запобігання зараженню, застосовується у всіх галузях охорони здоров'я та косметології, а також під час подорожей.

Формула, розроблена понад півстоліття тому, залишається дієвою і сьогодні, забезпечуючи тривалу антимікробну активність до шести годин. Але не тільки це принесло компанії мільйони позитивних відгуків - засіб делікатно доглядає за руками, не руйнує гідроліпідну мантію, підвищує рівень зволоження шкіри. Антисептики і дезінфектанти тестуються відповідно до вимог Німецького товариства гігієни та мікробіології (DGHM, з 2006 р - VAH) з внесенням до Переліку.

Виробництво засобів для догляду, захисту, миття рук і шкіри регулюється постановою про косметичних засобах.

Зручна упаковка продукції, дозуючі пристрої для приготування робочих розчинів, відсутність різкого запаху у розчинів, прекрасна сумісність з матеріалами створюють додатковий комфорт в користуванні препаратами.

Продукція Bode Chemie GmbH це:

  • високоякісна антисептика і дезінфекція за короткий час експозиції;
  • низька концентрація робочих розчинів;
  • відмінний миючий ефект;
  • захист інструментів від корозії;
  • повна відсутність агресивного впливу на інвентар і поверхні;
  • відсутність алергічних реакцій у персоналу;
  • низькі ціни;
  • економія Bаших коштів;
  • визнання користувачами.

Випробувати дію антисептиків і дезінфектов марки Bode Chemie GmbH на собі можна за допомогою сайту Nailmag. Ціна засобів Bode не вища, ніж у інших професійних брендів подібної продукції. Оформити замовлення можна з будь-якого міста України: Київ, Одеса, Харків, Львів.

Ми пропонуємо найкращі бренди