Гель для моделювання F.O.X Hard Gel Cover Nude, нюд, 15мл

 
 Ціна є актуальною
 • Модель:
 • FOX003070
280.00 грн. 252.00 грн.
Повідомте мені, коли в наявності
ОПИС

Гель однофазний F.O.X Hard Gel Cover Nude

Гелі, представлені брендом F.O.X, є ідеальними нейл-матеріалами для роботи в техніці нарощування та моделювання манікюру. Вони оптимально жорсткі, тому сприяють створенню міцного покриття та правильної архітектури, а також дозволяють змоделювати нігтьові пластини будь-яких довжин та форм. Гелі F.O.X добре тримають арку і не дають усадки, не викликають печіння при полімеризації, оскільки відносяться до низькотемпературного типу.

Гель F.O.X Hard Gel являє собою рідкий нейл-матеріал, що самовирівнюється. Їм можна працювати у техніці без опила. Успішно використовується у нарощуванні та зміцненні нігтьових пластин. Утворює дуже надійне зчеплення з поверхнею натурального нігтя. Має високу міцність, ідеально тримає арку.

Наносити можна як на базу, так і самостійно. Полімеризувати в ультрафіолетовій лампі 36 Вт або LED+CCFL 3 хвилини. Знімати шляхом спилювання.

Випускається у двох варіантах:

 • прозорий Clear - залишається прозорим після полімеризації, без ефекту помутніння в носінні;
 • камуфлюючий Cover - незамінний для маскування недоліків нігтя, характеризується щільними властивостями, що камуфлюють, вимагає підкладки.

Технологія застосування гелю однофазного F.O.X Hard Gel

 1. Опил
 2. Знежирюємо нігтьову пластину F.O.X Nail Prep
 3. Наносимо F.O.X Ultrabond non-acid
 4. Наносимо перший шар, що грунтує, F.O.X Base Power втираючими рухами по всій нігтьовій пластині, запечатуючи торці.
 5. Просушуємо в UV-лампі - 2 хв., LED/UV-лампі - 60 сек.
 6. Підставити форму для нарощування, змоделювати за допомогою F.O.X Hard Gel тонкий шар-підкладку. Висушити в лампі (UV 36 Вт – 60 сек., LED/UV 36/48 Вт – 30 сек.)
 7. Зняти форму, змоделювати гелем нігті бажаної довжини. Висушити в лампі (UV 36 Вт - 2-3 хв, LED/UV 36/48 Вт - 2-4 хв, час залежить від товщини гелевого шару).
 8. Зняти залишкову липкість. Нанести гель-лак або відразу покрити топом.
Відгуки
Покупці, які купили цей товар, також придбали
Також ми рекомендуємо
Ми пропонуємо найкращі бренди