Гель для моделювання F.O.X Hard Gel Milk, прозорий, 15мл

 
 Ціна є актуальною
 • Модель:
 • FOX003450
280.00 грн. 196.00 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Гель для моделювання F.O.X Hard Gel Milk, прозорий, 15мл

Гелі, представлені брендом F.O.X, є ідеальними нейл-матеріалами для роботи в техніці нарощування та моделювання манікюру. Вони оптимально жорсткі, тому сприяють створенню міцного покриття та правильної архітектури, а також дозволяють змоделювати нігтьові пластини будь-яких довжин та форм. Гелі F.O.X добре тримають арку і не дають усадки, не викликають печіння при полімеризації, оскільки відносяться до низькотемпературного типу.

Гель F.O.X Hard Gel являє собою рідкий нейл-матеріал, що самовирівнюється. Їм можна працювати у техніці без опила. Успішно використовується у нарощуванні та зміцненні нігтьових пластин. Утворює дуже надійне зчеплення з поверхнею натурального нігтя. Має високу міцність, ідеально тримає арку.

Наносити можна як на базу, так і самостійно. Полімеризувати в ультрафіолетовій лампі 36 Вт або LED+CCFL 3 хвилини. Знімати шляхом спилювання.

Гелі для моделювання нігтів від F.O.X представлені в трьох консистенціях:

 • рідка — Hard Gel,
 • середня — Builder Gel
 • желе — Jelly.

Hard Gel — гель у рідкій консистенції, що самовирівнюється. Підходить для роботи без опилювання. Можна використовувати не тільки для нарощування, а й для зміцнення нігтів. Він має чудове зчеплення з натуральним нігтем. Ідеально тримає арку та відрізняється високою міцністю.

Builder Gel — це трифазний гель для моделювання нігтів. Має середню консистенцію. Прекрасно самовирівнюється, не розтікається, зручний у роботі навіть для новачків.

Jelly — гель із желеподібною консистенцією. Має відповідну в'язкість і відмінно тримає складну форму до полімеризації, що дозволяє легко коригувати форму нігтя. Під час моделювання залишається нерухомим, що дає можливість працювати з декількома нігтями водночас. Не самовирівнюється.

Випускається у двох варіантах:

 • прозорий Clear - залишається прозорим після полімеризації, без ефекту помутніння в носінні;
 • камуфлюючий Cover - незамінний для маскування недоліків нігтя, характеризується щільними властивостями, що камуфлюють, вимагає підкладки.

Технологія застосування гелю однофазного F.O.X Hard Gel

 1. Опил
 2. Знежирюємо нігтьову пластину F.O.X Nail Prep
 3. Наносимо F.O.X Ultrabond non-acid
 4. Наносимо перший шар, що грунтує, F.O.X Base Power втираючими рухами по всій нігтьовій пластині, запечатуючи торці.
 5. Просушуємо в UV-лампі - 2 хв., LED/UV-лампі - 60 сек.
 6. Підставити форму для нарощування, змоделювати за допомогою F.O.X Hard Gel тонкий шар-підкладку. Висушити в лампі (UV 36 Вт – 60 сек., LED/UV 36/48 Вт – 30 сек.)
 7. Зняти форму, змоделювати гелем нігті бажаної довжини. Висушити в лампі (UV 36 Вт - 2-3 хв, LED/UV 36/48 Вт - 2-4 хв, час залежить від товщини гелевого шару).
 8. Зняти залишкову липкість. Нанести гель-лак або відразу покрити топом.
Відгуки
Покупці, які купили цей товар, також придбали
Ми пропонуємо найкращі бренди