Універсальні лампи (UV+LED)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
510.00 грн.
 
400.00 грн.
 
608.70 грн. 550.00 грн.
 
1804.60 грн. 1600.00 грн.
 
989.80 грн. 850.00 грн.
 
869.60 грн. 750.00 грн.
 
1014.50 грн. 930.00 грн.
 
1627.10 грн. 1500.00 грн.
 
2033.90 грн.
 
1376.80 грн.
 
1739.10 грн.
 
536.20 грн.
 
1521.80 грн.
 
536.20 грн.
 
536.20 грн.
 
652.20 грн.

Універсальні лампи (UV LED) для манікюру

Гібридні лампи UV + LED для манікюру з'явилися порівняно нещодавно, але вже встигли стати популярними серед майстрів високого класу. Це обладнання, яке прекрасно витримує різні навантаження, може працювати тривалий час, лампа підходить для роботи з різними покриттями, ідеально висушуючи гелі і лаки за короткий проміжок часу. Незважаючи на те, що ціни універсальних ламп UV + LED досить високі, попит на них постійно зростає. Це обумовлено чудовими характеристиками цих виробів.

Особливості універсальних UV LED ламп

  • Практично не гріються, не виділяють додаткове тепло і значно економлять електроенергію.
  • Не мають шкідливого впливу на нігтьову пластину і не впливають безпосередньо на шкіру рук.
  • Тривалий термін служби, незалежно від кількості вмикань/вимикань і тривалості безперервної роботи.
  • Зручне регулювання потужності. Потужність універсальної лампи ЛЕД УФ є сумою потужності окремо для кожного типу використовуваних ламп. При виборі режиму майстер може самостійно регулювати потужність апарата, обрати режим UV або режим LED з відповідними параметрами.
  • Оснащуються великою кількістю функцій, що полегшують роботу майстра і забезпечують більший комфорт для клієнта.

У нашому інтернет-магазині можна купити гібридні лампи UV + LED Sun. Це досить великий асортимент обладнання з найрізноманітнішим функціоналом. У нас представлені лампи потужністю від 24 до 48 Вт, які можуть використовуватися в домашніх умовах або в професійних манікюрних салонах. Встановлений таймер дозволить легко контролювати час сушіння покриття. На електронному табло можна відстежувати поточний режим, в тому числі потужність пристрою під час роботи. Більшість з представлених апаратів мають сенсор руху і вентилятор, вони оснащуються знімним дном, завдяки чому можуть використовуватися і для педикюру. При виборі найбільш відповідної моделі слід звернути увагу на габарити, можливість одночасно просушувати нігті на всій руці. Для використання в салонах може мати значення колір корпусу лампи для манікюру, а також її форма і розмір. Наш інтернет-магазин пропонує кілька цікавих варіантів в рожевому кольорі і з сріблястою обробкою.

УФ та ЛЕД універсальні лампи з'явилися відносно недавно, але вже добре себе зарекомендували серед професіоналів. Основною перевагою перед серед інші є сушка гель-лаку всього за 10 секунд! Діють як ультрафіолетова і світлодіодна лампа одночасно! Повністю безпечні для шкіри і мають дуже довгий термін служби, вимагаючи заміни лампочок.

Найбільш відомий виробник цього типу ламп - фірма SUN UV. У лампи цього виробника кожен діод являє собою гібрид UV і LED технології. Лампи для манікюру відрізняються стильним дизайном, легкістю і високою продуктивністю.

Доставка і оплата UV + LED ламп

Клієнти можуть купити гібридні лампи UV + LED на 48 ват за найвигіднішими цінами з безкоштовною доставкою по Україні, також передбачена безкоштовна кур'єрська доставка Харковом. Посилка формується на наступний день після оплати. За попередньою домовленістю можлива оплата при отриманні товару у відділенні Нової Пошти. Перед відправленням ми перевіряємо працездатність замовленого товару, щоб покупці завжди залишалися задоволені співпрацею з нашою компанією.

Ми пропонуємо найкращі бренди