Ультрафіолетовi стерилізатори

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

УФ стерилізуючі шафи

Для кожного майстра манікюру дуже важливим є питання правильного знезараження та стерилізації. Але навіть при наявності ультразвукових ванн, кварцових стерилізаторів і інших пристроїв залишається відкритим питання правильного зберігання обробленого інструменту. Набагато зручніше починати робочий день з повним набором підготовленого обладнання, не відволікаючись на його обробку відразу після відходу чергового клієнта. Наш інтернет магазин пропонує купити ультрафіолетові стерилізатори для манікюрних інструментів. Ультрафіолет здатний знищувати далеко не всі види бактерій, ефект виходить тільки при прямому впливі на поверхню. Інструмент складної форми, в тому числі фрези, просто неможливо повністю стерилізувати УФ променями. Але якщо насадки і фрези вже пройшли повноцінну обробку, досить помістити їх в спеціальний лоток, де вони отримають додаткове опромінення і можуть зберігатися там до початку робочого процесу.

Особливості вибору ультрафіолетового стерилізатора

Незважаючи на досить простий функціонал, підібрати ультрафіолетовий стерилізатор для манікюру буває дуже непросто. Ці апарати можуть відрізнятися за різноманітними параметрами:

  • Розмір. Для манікюрного салону краще обмежитися середніми габаритами, інструменти, як правило, невеликі і легко вміщаються в контейнері довжиною не більше 40 см і шириною до 20-25 см. Пристрій не займає багато місця, зручно розташувавшись на одному з допоміжних столиків.
  • Потужність. Від неї залежить, скільки часу займе стерилізація.
  • Вертикальне або горизонтальне розташування контейнера. Не впливає на роботу приладу, але для майстра може забезпечити певну зручність або ускладнити роботу.
  • Прозорий корпус. Забезпечує хорошу видимість і дозволяє, не відкриваючи УФ стерилізатор для манікюрного інструменту, побачити, що розташовується усередині.
  • Система безпеки. Включає в себе захист майстра від УФ променів, а також автоматичне відключення при перекиданні приладу або відкритті кришки.
  • Світловий або звуковий індикатор, що сповіщає про те, що обробка завершена.

 

Купити УФ стерилізатори (шафи) в інтернет магазині Нейлмаг

У нашому інтернет-магазині можна купити УФ стерилізатори для манікюрних інструментів за доступною ціною. Це сучасне обладнання, виконане з якісного пластику, з високою ефективністю і максимальною безпекою для майстра. Це продукція таких відомих брендів, як SUN і YRE, які вміло поєднують високу якість і доступну ціну.

Купити УФ стерилізатори для манікюрного інструменту оптом чи вроздріб можна по телефону або безпосередньо на сайті. При необхідності наші консультанти допоможуть вам підібрати модель, яка якнайкраще вам підійде. Перед відправленням вся продукція перевіряється на цілісність деталей і працездатність. Можлива оплата післяплатою, а також готівкою кур'єру при отриманні для наших покупців з Харкова.

Ми пропонуємо найкращі бренди